Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Kontakt do obiektu

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1300 os.
bankiet 1200 os.
nocleg 662 os.
Widok

Hotel Narvil Conference & SPA najlepszym "Hotelem z Pomysłem"

Data aktualności: 31-01-2014

 • Hotel Narvil Conference & SPA najlepszym
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zajął pierwsze miejsce w konkursie „Hotel z Pomysłem”, organizowanym po raz siódmy przez miesięcznik "Hotelarz". W rankingu wzięło udział blisko 120 obiektów.
   
  Ideą konkursu jest przedstawianie najciekawszych rozwiązań architektonicznych, pomysłów o dużych walorach estetycznych i jednocześnie funkcjonalnych oraz promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. Głównym kryterium, którym kieruje się jury, w skład którego wchodzą branżowi eksperci, doradcy hotelarscy, architekci, przedstawiciele organizacji branżowych oraz właściciele i dyrektorzy obiektów hotelowych, jest szeroko rozumiany pomysł, dzięki któremu obiekt zaznacza swoją obecność na rynku noclegowym i konferencyjnym.
   
  Dobry pomysł na konferencje pod Warszawą
   
  Hotel Narvil Conference & SPA zyskał uznanie jury konkursu jako hotel konferencyjny, którego ciekawa architektura pomaga w pozyskaniu gości z segmentu spotkań. „To odpowiedź na wciąż wysokie zapotrzebowanie na centra konferencyjne wokół Warszawy. Świetne położenie nad Narwią i nietuzinkowy design powinien przyciągać klientów konferencyjnych przez wiele lat" - argumentował Marcin Dragan z firmy Profitroom. „Lokalizacja blisko Warszawy sprawia, że jest to ciekawa alternatywa dla obiektów konferencyjnych i biznesowych w stolicy. Model biznesowy został tu zrealizowany z wyjątkowym smakiem” - to z kolei opinia Krzysztofa Stęplowskiego, eksperta ds. marketingu internetowego w hotelarstwie.
   
  Wśród innych zalet hotelu konferencyjnego w Serocku nad Narwią wymieniano „umiejętność rozdysponowania przestrzennego bardzo dużej liczby pokoi w organicznej bryle" (Anna Król, CKK Architekci), "oryginalny wystrój centrum konferencyjnego oraz unikatowe zabiegi SPA” (Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej), „ miejsce, które od początku miało pomysł na siebie, oparty na bliskim kontakcie z naturą (Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika „Hotelarz”). 
   

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...