Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ossa Congress & Spa

Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.hotelossa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Biernacka +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Ossa Congress & Spa

Konferencje w wielkim formacie, czyli Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej

Data aktualności: 14-09-2015

 • Konferencje w wielkim formacie, czyli Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej - Hotel Ossa Congress & Spa

  Ponad 500 pokoi, 3500 mkw. powierzchni wystawienniczej, 30 sal konferencyjnych, 23 hektary terenów zielonych, 16 gabinetów spa, 5 restauracji i cztery gwiazdki… Liczby mówią same za siebie – niezwykła różnorodność w wysokiej jakości. To hotel Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej.  Na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych w województwie łódzkim, niedaleko Warszawy i równie blisko stolicy centralnej Polski, Łodzi – w Rawie Mazowieckiej, znajduje się hotel z ogromnym zapleczem konferencyjnym, bazą noclegową, strefą spa i restauracjami.

  Hotel Ossa Congress and Spa Rawa Mazowiecka sale konferencyjne


  Hotel Ossa Congress & Spa to miejsce, które zapewni absolutnie wszelkie zachcianki każdego organizatora czy to konferencji, wyjazdu integracyjnego czy wypoczynkowego. Znajdzie się miejsce dla każdego i odpowiedź na wszelkie potrzeby zarówno dużych wydarzeń, takich jak targi czy kongresy, jak i mniejszych spotkań biznesowych oraz szkoleń. To również miejsce oferujące niestandardowe rozwiązania, jak połączenie biznesu i natury czy konferencja z dzieckiem.

   


  Konferencje, targi, wystawy pod Warszawą  Centrum Kongresowe Ossa oferuje kompleks 30 sal konferencyjnych oraz przestrzeń wystawienniczą mierzącą 3500 mkw. Takie zaplecze konferencyjne robi wrażenie!

  Zaczynając od największych formatów: sala Audytorium Maximum pomieści jednocześnie nawet 1600 osób, mierzy 1410 mkw. Sala Kongresowa to powierzchnia ponad 650 mkw. i miejsce na konferencję dla 700 osób.
   

  Hotel Ossa Congress and Spa Rawa Mazowiecka sale konferencyjne


  Z kolei Sala Amfiteatralna pomieści 600 osób w ustawieniu kinowym i na kinowych fotelach - to jej cecha charakterystyczna. Pozostałe pomieszczenia stanowią miejsce na spotkania od kilkunastu do stu osób. Wszystkie wyposażone są w ekrany, projektory, flipcharty, nagłośnienie, mikrofony, Internet (bardzo szybkie łącze - wysyłanie i odbieranie 180 Mb/s) oraz system zaciemnienia. A zatem Hotel Ossa zapewnia komfort i nowoczesną oprawę każdej konferencji czy kameralnego spotkania biznesowego.


  Co więcej? Targi, wystawy, kongresy… W hotelu prócz sal konferencyjnych znajduje się również przestrzeń kongresowa z infrastrukturą umożliwiającą dowolną jej aranżację oraz z osobną recepcją. 3500 mkw. powierzchni targowej znajduje się przy Sali Kongresowej. Jest tu również foyer wystawiennicze o wysokości 4,2 m z możliwością wjazdu samochodów.

  Do tego opieka event plannera, parking dla 800 samochodów i nie musimy przejmować się absolutnie niczym przy organizacji tak dużych eventów.

   

  Hotel Ossa Congress and Spa Rawa Mazowiecka sale konferencyjneHotel Ossa Congress and Spa Rawa Mazowiecka sale konferencyjne


  A jeśli szukamy atrakcji na wyjazd integracyjny? Nic prostszego dla hotelu Ossa. Wokół znajduje się rozległy teren zielony, doskonale przez hotel zagospodarowany, z dwoma stawami (dzikim i pływackim). Na 23 hektarach można chociażby postawić namiot na imprezę dla 3000 osób, zorganizować piknik, czy grillowanie pod gołym niebem. 

  Ponadto można tu urządzić zawody w siatkówce plażowej, turniej w golfa, mecz piłki nożnej i rugby, a wieczorem – imprezę w beach barze.

   


  Na relaks, aktywny wypoczynek i dobre jedzenie  Zaplecze noclegowe hotelu jest bardzo bogate i urozmaicone. To 522 pokoje i apartamenty jedno- i dwuosobowe w zróżnicowanych standardach.

  Dla tych, którzy szukają przygód kulinarnych hotel Ossa proponuje 5 restauracji do wyboru. Restauracja Starówka pomieści jednocześnie 1200 osób. Jej wystrój i jedzenie inspirowane jest małymi włoskimi miasteczkami. Restauracja Kryształowa to eleganckie miejsce nadające się także do organizacji bankietów, balów, a także przyjęć weselnych i studniówek. Rozłożona jest na dwóch poziomach, pomieści 240 osób. Restauracja a’la carte Calvados z tarasem widokowym to tradycyjne smaki i tradycyjne wnętrze, może pomieścić 100 osób. Ponadto, smakosze mogą wybrać się również do Karczmy Ułańskiej serwującej kuchnię polską i regionalną oraz do Piwnicy Grillowej Koneser, która w niezobowiązującej atmosferze specjalizuje się w daniach z grilla.

  Hotel Ossa Congress and Spa Rawa Mazowiecka sale konferencyjneHotel Ossa Congress and Spa Rawa Mazowiecka sale konferencyjne


  Wieczór spędzić można w jednym z czterech różnych barów hotelowych, gdzie znajdziemy bilard, tory do kręgi, ustronne miejsce na rozmowy przy drinku czy wręcz przeciwnie – parkiet do tańca z najlepszą muzyką.
  Z kolei za dnia korzystać można z boisk do siatkówki, koszykówki czy piłki nożnej, kortów tenisowych, sal do squasha, a także tras nordic walking i rowerowych. Pełen relaks zapewni strefa wellness & spa z zespołem saun parowych i suchych, basenem dla dorosłych i dzieci, jacuzzi oraz 16 gabinetami z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną.

Oferty specjalne

 • Jesienne spotkania Grillowe

  Jesienne Spotkania Grillowe w Ossa Congress & Spa to idealna okazja, żeby przedłużyć lato i zorganizować integracyjne spotkanie w luźnej atmosferze przy grillu nawet jeśli pogoda za oknem nie zachwyca. Jeśli grill jesienią to tylko w Ossie.