Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Prezydencki

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
http://www.hoteleprezydenckie.pl/

Kontakt do obiektu

Wójcik Marcin Specjalista ds. marketingu (Dział Marketingu) 017 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 600 os.
bankiet 400 os.
nocleg 190 os.
Widok

Rozbudowa dobiega końca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozbudowa dobiega końca - Hotel Prezydencki

  Rozbudowany Hotel Prezydencki w Rzeszowie zaoferuje swoim klientom nowoczesne sale kongresowe na 1000 osób.
   

   

   

   

   

   

   

   

  W hotelu obok nowoczesnego zaplecza konferencyjnego znajdzie się również profesjonalne spa. Nie zabraknie też ekskluzywnych pokoi dla najbardziej wymagających gości. Otwarcie odnowionego obiektu odbyć ma się jeszcze w tym miesiącu.


  Zaplecze kongresowe przygotowane zostało na kongresy z udziałem nawet 1000 osób. Sale mają modułowy układ dzięki czemu można je dzielić i łączyć w zależności od potrzeb. W centrum równolegle odbywać się może kilka imprez.


  Do tej pory istniała w hotelu możliwość organizowania konferencji w jednej z czterech sal konferencyjnych, z których największa mieści 100 osób.
  Rozbudowana część spełnia standard czterech gwiazdek, dzięki czemu klienci mają zagwarantowany bardzo wysoki poziom zarówno obiektu jak i obsługi.


  Do dyspozycji gości przygotowano 40  nowych, ekskluzywnie wyposażonych pokoi. Wcześniej hotel udostępniał 60 pokoi, w tym 15 pokoi jednoosobowych, 28 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi typu studio a także apartamenty.


  Hotel Prezydencki posiada również SPA, gabinet odnowy biologicznej oraz zakład fryzjerski. Ponadto w hotelu znajdują się dwie restauracje, w tym jedna włoska, a także podziemny parking.


  Hotel Prezydencki rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. Był jednym z pierwszych ekskluzywnych trzygwiazdkowców na Podkarpaciu. Hotel włączony jest do programu Polish Prestige Hotels & Resorts – grupy polskich obiektów  hotelowych wyróżniających się usytuowaniem, standardem oraz profesjonalizmem obsługi.

   


  źródło: www.strefabiznesu.nowiny24.pl