Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Senacki

Grodzka 51, 31-001 Kraków
www.senacki.pl

Kontakt do obiektu

Justyna Latoń specjalista ds. konferencji 12 37...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 20 os.
bankiet 14 os.
nocleg 38 os.
Widok

Kameralny hotel na konferencje w sercu Krakowa

Data aktualności: 06-06-2013

 • Kameralny hotel na konferencje w sercu Krakowa - Hotel Senacki

  Mieszczący się na krakowskim Rynku Głównym Hotel Senacki to idealne miejsce zarówno dla turystów jak i gości biznesowych, które zachwyca pięknem odrestaurowanych wnętrz i niepowtarzalną atmosferą.

   

   

   

   

   

   

    
  Hotel Senacki należy do Hotels & Preference - wywodzącej się z Francji międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne, designerskie, wyjątkowe i butikowe obiekty hotelowe oraz resorty na całym świecie. Obiekt Jest kombinacją nowoczesności oraz tradycji luksusu "à la française". Wyróżnia się elegancją i duchem współczesności.
   
  Znajdujące się w hotelu sale konferencyjne Chrobry, Bona i Jagiełło są wyposażone w ekran, projektor multimedialny, mikrofon, nagłośnienie, rzutnik pisma, rzutnik slajdów, flipchart, telewizor LCD oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W czasie szkoleń i konferencji naszym uczestnikom proponujemy różnorodne przerwy kawowe oraz tzw. Finger Food - różnorodne przekąski które można jeść bez użycia sztućców. Po zakończonym spotkaniu świetnie sprawdzają się także lunche i kolacje konferencyjne serwowane w zabytkowych, XIII-wiecznych piwnicach hotelu - organizatorzy konferencji sami mogą zadecydować czy posiłek będzie serwowany w tradycyjnej, zasiadanej formie czy też w wersji mniej formalnej, w formie bufetu. W podziemiach budynku mogą również odbywać się rozmaite eventy, takie jak prezentacje, wystawy czy wernisaże.
   
  Na zaplecze noclegowe krakowskiego hotelu składa się 18 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 2 apartamenty. Pomieszczenia zostały utrzymane w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie. Z okien niektórych pokoi rozpościera się wspaniały widok na ulicę Grodzką i zabytkowy kościół św. Piotra i Pawła.
   
  W 2013 roku Hotel Senacki został wyróżniony w prestiżowym Czerwonym Przewodniku Michelin "Main Cities in Europe 2013" . Ponadto Hotel w styczniu 2013 roku otrzymał Certyfikat Doskonałości w rankingu TripAdvisor w kategorii Top 25 hoteli z najlepszym serwisem w Polsce.
   
  Osoby zainteresowane organizacją konferencji w Hotelu Senacki zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Sprzedaży i Marketingu, tel. +48 12 379 59 22 lub e-mail: konferencje@osti-hotele.pl.