Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 190 os.
bankiet 200 os.
nocleg 170 os.
Widok

Ruszają przygotowania do budowy hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ruszają przygotowania do budowy hotelu - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

  Podobnie jak w pozostałych obiektach sieci, także w hotelu w Polanicy Zdroju mają szansę pojawić się sale konferencyjne.

   

   

   

   

   

     Gotowa jest już koncepcja architektoniczna hotelu, jednak z powodu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego termin rozpoczęcia prac budowlanych pozostaje nieznany. Prawdopodobnie będzie to wiosna 2013 r.

  Obiekt w Polanicy Zdroju ma zostać otwarty w 2014 roku. Znajdzie się w nim 75 pokoi, dwa baseny oraz spa. Najważniejszym elementem hotelu ma być instytut dr Irena Eris, oferujący różnorodne zabiegi na bazie kosmetyków tej marki. Niewykluczone, że w hotelu pojawią się również sale konferencyjne.
   
  Inwestycja, której koszt szacuje się na ok. 50 mln złotych, powstanie na 4-hektarowej nieruchomości. Uroczyste otwarcie hotelu zaplanowano na 31 grudnia 2014 r., co oznacza, że pierwszą imprezą organizowaną w obiekcie ma szansę być zabawa sylwestrowa.


   

  źródło: www.konferencje.pl