Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 190 os.
bankiet 200 os.
nocleg 170 os.
Widok

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój ruszy 19 grudnia 2014 roku

Data aktualności: 29-08-2014

 • Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój ruszy 19 grudnia 2014 roku - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój
  Hotele SPA Dr Irena Eris uruchomiły nową stronę internetową. Znalazły się na niej informacje o nowym, trzecim obiekcie sieci, który zostanie oddany do użytku jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia 2014 r.

  Pięciogwiazdkowy Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. W obiekcie mieści się 85 luksusowo urządzonych pokoi i apartamentów, restauracja, kawiarnia, nowoczesne Centrum SPA z basenami, jacuzzi i kompleksem saun oraz strefą fitness i studio cardio. Sercem kompleksu ma być Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i medycyny estetycznej, które będą dostępne również dla gości z zewnątrz.
   
  Na konferencje w górach
   
  Na zaplecze konferencyjno-bankietowe Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój złożą się dwie sale o powierzchni 190 i 60 mkw. Pomieszczenia zostały wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu, projektory multimedialne, nagłośnienie, ekrany i flipcharty. Sale będą miały możliwość podziału na 5 mniejszych pomieszczeń. Największa sala konferencyjna - Sala Tumska - pomieści 190 osób w ustawieniu teatralnym, będzie też można wprowadzić do niej samochód. Przewidziano również możliwość połączenia Sali Tumskiej z Restauracją Art déco, co pozwoli na organizację dużych bankietów i wieczornych eventów.
   
  Atrakcje i eventy dla firm
   
  Ofertę konferencyjną Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój uzupełnią propozycje związane z organizacją firmowych pobytów motywacyjnych - na terenie obiektu odbywać się będą imprezy tematyczne, gry miejskie i terenowe oraz zajęcia sportowe. Wśród planowanych przez przedstawicieli hotelu atrakcji należy wymienić akademię gotowania, degustacje wina z sommelierem, atrakcje w terenie (spływy pontonowe, quady, paintball) oraz wycieczki z przewodnikiem.