Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Strażnica

Słowackiego, 01-627 Radom

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Strażnica

Przestrzeń konferencyjna w dawnym ZNTK

Data aktualności: 22-11-2012

 • Przestrzeń konferencyjna w dawnym ZNTK - Hotel Strażnica

  W zabytkowych budynkach Zakładu Napraw Taboru Kolejowego i Straży Przemysłowej przy ul. Słowackiego w Radomiu pojawi się stylowy kompleks hotelowo-restauracyjny z zapleczem na konferencje. Obok niego wybudowany zostanie biurowiec.

   

   

   

   

   

   


  Inwestycja została podzielona na dwa etapy. W pierwszym z nich powstanie restauracja na sto osób oraz hotel o podwyższonym standardzie z salą konferencyjną mogącą pomieścić do 60 osób i kilkunastoma pokojami dla gości. Zbudowane zostaną również parterowy łącznik pełniący funkcję dodatkowej sali restauracyjnej oraz pawilon edukacyjny dla dzieci i młodzieży z czterema salami mogącymi pomieścić do 20 osób każda. W kolejnym etapie prac powstaną trzypiętrowy biurowiec z zapleczem technicznym i powierzchniami do wynajęcia oraz piętrowy parking.

  Inwestorem Hotelu Strażnica jest osoba prywatna. Za jego koncepcję architektoniczną odpowiada firma Rafał Kuliński Pracownia Architektoniczna. Budowa obiektu ma zakończyć się w 2015 r.

  źródło: www.konferencje.pl