Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Strażnica

Słowackiego, 01-627 Radom

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Strażnica

Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy hotelu konferencyjnego w Radomiu

Data aktualności: 14-01-2013

 • Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy hotelu konferencyjnego w Radomiu - Hotel Strażnica

  Prawdopodobnie już wiosną 2013 r. w zabytkowych budynkach Zakładu Napraw Taboru Kolejowego i Straży Przemysłowej w Radomiu rozpoczną się prace przy budowie hotelu z zapleczem konferencyjnym.

   

   

   

   

   

   


  W pierwszym etapie budowy w zabytkowej siedzibie dawnej Straży Przemysłowej powstanie restauracja na ok. 120 osób, a w sąsiadującym z nim budynku dawnej dyrekcji ZNTK pojawi się hotel. Znajdzie się w nim sala konferencyjna dla ok. 100 osób, około 20 jedno- i dwuosobowych pokoi o podwyższonym standardzie oraz apartament. Między budynkami wybudowany zostanie parterowy łącznik, w którym znajdą się pomieszczenia dla dzieci i młodzieży. Będą odbywały się tam warsztaty kulinarne, teatralne i sportowe. Przewidziano również budowę parkingu na 73 samochody. W drugim etapie inwestycji powstać ma trzykondygnacyjny biurowiec z powierzchniami biurowymi do wynajęcia. Obok niego znajdzie się dwukondygnacyjny parking.

  Autorami projektu hotelu są architekci Rafał Kuliński i Katarzyna Polacka. Hotel ma powstać w standardzie ponad czterech gwiazdek, jednak jego inwestor - firma Trend Glass - nie zamierza występować o jego kategoryzację.

  Budowa obiektu ma zakończyć się w 2015 r.

  źródło: www.konferencje.pl