Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sułkowski Conference Resort

Dworcowa 15, 64-140 Boszkowo
www.hotelsulkowski.pl

Kontakt do obiektu

Tomasz Janowicz Ref. ds. marketingu 65537...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 290 os.
bankiet 130 os.
nocleg 159 os.
Widok

Jeśli konferencja nad jeziorem, to tylko Hotel Sułkowski!

Data aktualności: 14-10-2014

 • Jeśli konferencja nad jeziorem, to tylko Hotel Sułkowski! - Hotel Sułkowski Conference Resort
  W samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, nad brzegami Jeziora Dominickiego spokojem okolicy, luksusem i profesjonalnym wyposażeniem przyciąga Hotel Sułkowski. Położenie niedaleko trasy Poznań – Wrocław czyni to miejsce doskonałym do organizacji konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych.

  Konferencje w Wielkopolsce


  Hotel Sułkowski Conference Resort oferuje ponad 500 mkw. powierzchni konferencyjnej w 7 salach konferencyjnych. Trzy największe (po 100 mkw. każda) można łączyć, uzyskując powierzchnię na konferencję dla 300 osób i na bankiet dla 180. Pozostałe sale mieszczą od 45 do 60 osób. W salach powstałych z połączenia można w tym samym czasie zmieścić odpowiednio 300 (sala 1+2+3) i 100 (sala 4+5) uczestników konferencji. Istnieje możliwość wprowadzenia do sal samochodów.

  Każda sala jest klimatyzowana, w pełni wyposażona i obsługiwana tabletem. Hotel zapewnia nowoczesny sprzęt techniczny niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, czyli projektor, ekran, flipchart oraz odtwarzacze DVD, CD, laptop oraz dostęp do Internetu. Ponadto, posiadają kilkustopniowe zaciemnienie, nagłośnienie oraz mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Na Państwa pytania dotyczące organizacji konferencji odpowie Mateusz Zieliński, tel. 508 619 518,

   

  Wygodny nocleg i dobre jedzenie


  Obiekt oferuje komfortowe zakwaterowanie dla 279 osób. Hotel Sułkowski dysponuje 159 miejscami noclegowymi, a pobliski Hotel Vitalia pomieści 120 osób. W Hotelu Sułkowski mamy do wyboru cztery rodzaje pokoi - 4 apartamenty, 43 pokoi Twin Superior, 24 pokoje Twin Standard i 1 pokój Single Standard. 


  W Hotelu Sułkowski znajdują się trzy różne restauracje: Blue Cafe położona bezpośrednio na plaży, La Perla mieszcząca jednorazowo 150 osób i oferująca widok na jezioro oraz Orange Cafe, czyli elegancki bar hotelowy z widokiem na jezioro. W sezonie wiosenno-letnim dodatkowo otwarte są letnie tarasy, które zapewniają odpoczynek na świeżym powietrzu. Restauracje w Hotelu Sułkowski doskonale sprawdzają się na firmowe bankiety, eventy i inne zamknięte przyjęcia okolicznościowe. Aby dokonać rezerwacji wystarczy zadzwonić: 65 537 11 00 lub napisać na adres .


  Atrakcje dla uczestników szkoleń i integracji nad jeziorem


  Atrakcję dla uczestników spotkań z pewnością stanowi prywatna piaszczysta plaża nad najczystszym jeziorem w okolicy. Okoliczne tereny zielone parku krajobrazowego i Jezioro Dominickie to świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Hotel oferuje wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowerów, naukę nurkowania i windsurfingu dla wszystkich, którzy chcą aktywnie i skutecznie wypocząć. W razie niepogody Hotel Sułkowski proponuje kręgle, bilard oraz saunę, masaże i gorące kąpiele w bali w ramach hotelowego SPA.