Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Święcice

Wiosenna 1, 05-860 Święcice
www.hotelswiecice.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon
Widok
Hotel Święcice

Obiekt na konferencje będzie miał nowego właściciela

Data aktualności: 22-11-2012

 • Obiekt na konferencje będzie miał nowego właściciela - Hotel Święcice

  Jak poinformowały władze spółki Lokaty Budowlane, hotel osiągnął już zakładane cele biznesowe i zostanie przeznaczony na sprzedaż.

   

   

   

   

   

   

   

   


  Z komunikatu notowanej na NewConnect firmy dewelopersko-budowlanej wynika, że Hotel Święcice ma zostać sprzedany za cenę, która odpowiada zarówno wartości samego obiektu hotelowo-konferencyjnego jak i jego potencjałowi usługowo-sprzedażowemu. Ponadto spółka zawarła już wstępną umowę zakupu nieruchomości sąsiadującej z obiektem.

  Uruchomiony w marcu 2011 roku hotel w Święcicach posiada 66 pokoi, w tym 4 apartamenty, oraz 3 sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny. Obiekt przystosowany jest do organizacji konferencji, sympozjów oraz szkoleń. Sale restauracyjne hotelu są przystosowane do organizacji różnych imprez okolicznościowych, od bankietów, po imprezy integracyjne i wesela. Do dyspozycji gości pozostają również: restauracja na 100 osób, kawiarnia na 50 osób, dwa bary oraz sezonowo otwarty ogródek. Ośrodek dysponuje także 100 miejscami parkingowymi.

   


  źródło: www.hotelswiecice.pl