Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Trzebnica

Leśna 2, 55-100 Trzebnica
http://www.hoteltrzebnica.pl/

Kontakt do obiektu

Katarzyna Wszoła Sales Manager 48 71...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 230 os.
nocleg 134 os.
Widok

Czterogwiazdkowy obiekt zaprasza gości już od czerwca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt zaprasza gości już od czerwca - Hotel Trzebnica

  Położony w sąsiedztwie dawnego kompleksu zdrojowego Hotel Trzebnica jest kolejną inwestycją właścicieli Karczmy Leśnej, znajdującej się w tej samej miejscowości.
   

   

   

   

   

   

   

  Hotel odda do dyspozycji gości 60 pokoi typu Standard, 4 pokoje o podwyższonym standardzie typu Superior oraz 3 apartamenty.
  W obiekcie znajdą się również 2 sale konferencyjne z możliwością dzielenia o łącznej powierzchni 96 mkw. Sale zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania audiowizualne i informatyczne, w tym bezprzewodowy internet, projektor multimedialny, nagłośnienie oraz system do wideokonferencji. W przypadku większych grup zastosowanie znajdzie wielofunkcyjna sala bankietowa o powierzchni 390 mkw., zaś na kameralne spotkania oraz rozmowy kwalifikacyjne polecany jest Business Room. W zależności od liczby uczestników, zaplanowanego czasu na posiłek, czy charakteru spotkania personel obiektu ma doradzać w wyborze zarówno formy posiłku, jak i najbardziej odpowiedniego menu.

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, we współpracy z sąsiadującym z hotelem Trzebnickim Parku Wodnym Zdrój możliwe będzie zorganizowanie szkoleń połączonych z meczami hokeja podwodnego, jak również wieczorów tanecznych, występów kabaretowych czy turniejów szachowych. Ponadto obsługa hotelu będzie w stanie zorganizować ekskluzywny bankiet, przyjęcie grillowe w ogrodzie, czy piknik dla kilkuset osób. Hotelowa restauracja będzie oferowała lekkie potrawy z dodatkiem aromatycznych ziół oraz dania oparte na regionalnych recepturach w nowoczesnym wydaniu. Na terenie obiekcie funkcjonować będą również bar oraz centrum rekreacyjne z częścią fitness, siłownią cardio, sauną i pokojem do masażu.  źródło: www.hoteltrzebnica.pl