Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel w Bielanach Wrocławskich

Czekoladowa, 55-040 Bielany Wrocławskie

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 300 os.
Widok

Labor buduje kolejny obiekt konferencyjny pod Wrocławiem

Data aktualności: 05-05-2015

  • Labor buduje kolejny obiekt konferencyjny pod Wrocławiem - Hotel w Bielanach Wrocławskich

    Labor SWTP Investment buduje kolejny hotel. Pierwszym z nich jest obiekt przy ul. Łaziennej we Wrocławiu, którego otwarcie nastąpi jeszcze w tym roku. Ten, którego budowa rozpocznie się za około pół roku powstanie w Bielanach Wrocławskich.

     

    Nowy hotel powstanie naprzeciwko sklepu IKEA w Bielanach Wrocławskich. Obiekt będzie dysponował sporym zapleczem noclegowym – zaoferuje miejsca w pokojach dla 300 gości. Co więcej, znajdzie się w nim zaplecze konferencyjne oraz parking. Przewidywany czas budowy hotelu to 1,5 roku, zatem hotel będzie gotowy mniej więcej w połowie 2017 roku. Nowy obiekt powstanie w standardzie trzygwiazdkowym.

    W ciągu kilku najbliższych miesięcy otworzy się pierwszy hotel spółki Labor SWTP Investment. Powstał on w kamienicy przy ul. Łaziennej we Wrocławiu, czyli w centrum miasta, niedaleko starówki. Hotel zaoferuje ponad 50 pokoi, 40 apartamentów, restaurację oraz część spa. Co więcej, na dziedzińcu znajdzie się ogród letni oraz zimowy z oranżerią. Całkowita powierzchnia obiektu to 3,5 tys. mkw.