Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel W Starej Kamienicy

3 Maja 13, 62-200 Gniezno
www.wstarejkamienicy.pl

Kontakt do obiektu

Ilona Tomczak Nitka Dyrektor zarządzający 61 42...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 130 os.
bankiet 100 os.
nocleg 75 os.
Widok

Złoty Standard dla Hotelu i Restauracji W Starej Kamienicy

Data aktualności: 15-11-2013

 • Złoty Standard dla Hotelu i Restauracji W Starej Kamienicy - Hotel W Starej Kamienicy
  Zgodnie z regulaminem certyfikacji "Złoty Standard - Hotele i Obiekty Hotelarskie - Współpraca Partnerska" do grona obiektów wyróżnionych certyfikatem Złoty Standard dołączyły Hotel i Restauracja W Starej Kamienicy.
   
  Jak czytamy na otrzymanym przez obiekt certyfikacie, zaświadcza się, że Hotel i Restauracja W Starej Kamienicy zapewnia gościom najwyższe standardy w takich obszarach jak: obsługa w recepcji, obsługa w restauracji, pozostała obsługa, pokój i ciągi komunikacyjne, otoczenie hotelu, działania promocyjno-informacyjne, strona internetowa oraz potencjał organizacji.
   
  Kompleks hotelowo-restauracyjny W Starej Kamienicy specjalizuje się w organizowaniu konferencji, szkoleń i warsztatów. W obiekcie mieści sie Sala Klubowa, mogąca pomieścić do 35 osób. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 75 miejsc noclegowych oraz sześcioosobowy Apartament. Restauracja W Starej Kamienicy mieści do 100 osób. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również klub nocny eSKa Klub.
   

Oferty specjalne

 • Weekend majowy w Hotelu W Starej Kamienicy

  Promocyjne ceny na pobyt i na konsumpcję Zapraszamy serdecznie na weekend majowy do Restauracji i Hotelu w Starej Kamienicy. Proponujemy pobyt w cenach promocyjnych od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja 2015r.: Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu - 110zł/doba Pokój...
 • Rafał Purol i Nieporozumienie - koncert 9 maja

  Koncert Rafała Purola, 9 maja 2015, godz. 19.00, bilety 10 zł.
 • Dzień Kobiet 8 i 10 marca

  Zapraszamy w czwartek 8 marca do naszej Restauracji - w godz. od 12 do 18. 00czas umilać gościom będzie zespół Adamar Music Duo. Wstęp gratis. 10 marca w sobotę występ najlepszej polskiej grupy chippendales - półfinalistów programu Mam Talent. Koszt zaproszenia 70zł/osoby. Zapraszamy serdecznie....