Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Poznań Centrum

Kazimierza Wielkiego 23, 61-863 Poznań
www.ibishotel.com

Kontakt do obiektu

Patrycja Kurland +4861...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 40 os.
bankiet 25 os.
nocleg 292 os.
Widok

Ibis Poznań Centrum zakończył modernizację sal konferencyjnych

Data aktualności: 05-01-2016

 • Ibis Poznań Centrum zakończył modernizację sal konferencyjnych - ibis Poznań Centrum

  Trwająca od początku 2015 r. modernizacja wnętrz hotelu ibis Poznań Centrum dobiegła końca. Ulepszone zostały pokoje, przestrzenie wspólne oraz sale konferencyjne.

   

  Od stycznia do marca 2015 r. zmodernizowano sale konferencyjne, restaurację, recepcję, lobby i bar. Jesienią, od sierpnia do października metamorfozie poddano pokoje hotelowe. W hotelu zmieniła się kolorystyka, wystrój wnętrz unowocześnił się i wprowadzono do nich designerskie meble. Dodatkowo wprowadzono koncept ibis kitchen, w ramach którego w hotelowej restauracji serwowane są burgery ze specjalnej oferty i-Burgery. 

  Ibis Poznań Centrum mieści się w sercu miasta, w pobliżu Starego Miasta. Zaplecze konferencyjne obiektu to dwie sale, które po połączeniu dają miejsce na konferencję dla 50 osób w ustawieniu kinowym.  Obiekt oferuje 146 pokoi, w tym 118 dwuosobowych z łóżkiem typu Queen. 

  Ibis Poznań Centrum jest obiektem dwugwiazdkowym oferującym niezobowiązującą atmosferę i nowoczesny design. To jeden z dwóch hoteli tej marki w Poznaniu.