Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lech Poznań Conference Center - Inea Stadion

Bułgarska 17, 60-320 Poznań
www.ineastadion.pl

Kontakt do obiektu

Izabela Perz Event Manager 61 88...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 42837 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Nowoczesny obiekt nie tylko na EURO 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowoczesny obiekt nie tylko na EURO 2012 - Lech Poznań Conference Center - Inea Stadion

  Oficjalne otwarcie obiektu - pierwszej w Polsce oddanej do użytku areny Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 - miało miejsce 20 września 2010 roku. To właśnie wtedy na stadionie odbył się koncert Stinga z orkiestrą London Royal Philharmonic Orchestra w ramach światowej trasy „Symphonicities”.

  Stadion Miejski w Poznaniu jest mogącym pomieścić ponad 46 tysięcy widzów obiektem wielofunkcyjnym, stawiającym na promocję sportu, zdrowia i rekreacji. Kubatura stadionu wynosi 1,3 mln mkw., a powierzchnia 250 tys mkw. Obiekt posiada 1750 miejsc parkingowych, spełnia również wymogi dostępności dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na trybunie nr I znajdują się loże VIP oraz stanowiska komentatorskie, zaplecze dla zawodników i sędziów oraz pomieszczenia klubowe. Trybuna nr III jest w całości przeznaczona dla kibiców. Na parterze rozmieszczono boisko do piłki nożnej, pokoje dla zawodników, szatnie dla sportowców i trenerów, a także prysznice, sauny i gabinety masażu. Na tym samym poziomie znajdują się służby usług hostingowych areny. Na trzecim poziomie stadionu znalazły się zaplecze prasowe, pomieszczenia dla pracowników stadionu, biura i magazyny. Tam również ulokowano dwie sale konferencyjne dla 25 i 50 osób.

  Podczas EURO 2012 na stadionie poznańskim rozegrane zostaną mecze fazy grupowej Turnieju. Po Mistrzostwach zarządcy obiektu planują wykorzystywać arenę jako miejsce do organizacji koncertów, wydarzeń artystycznych i innych imprez.

   

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne