Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lech Poznań Conference Center - Inea Stadion

Bułgarska 17, 60-320 Poznań
www.ineastadion.pl

Kontakt do obiektu

Izabela Perz Event Manager 61 88...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 42837 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Nowe przestrzenie konferencyjno-eventowe na stadionie w Poznaniu

Data aktualności: 20-03-2017

 • Nowe przestrzenie konferencyjno-eventowe na stadionie w Poznaniu - Lech Poznań Conference Center - Inea Stadion

  Od początku bieżącego roku oferta konferencyjno-eventowa INEA Stadionu w Poznaniu poszerzyła się o Klub Muzyczny B17, dysponujący ponad 1200 mkw. przestrzeni użytkowej oraz nowoczesnymi systemami nagłośnienia i oświetlenia.


   

  Nowoczesna przestrzeń koncertowo-eventowa Klub B17 powstała w styczniu br. z myślą o organizacji firmowych spotkań, koncertów, czy gali i prezentacji. Jak poinformował operator INEA Stadionu, firma Marcelin Management, podczas imprez o charakterze otwartym klub do dziś odwiedziło już ponad 2500 gości. Można tu jednocześnie przyjąć blisko 1500 osób w układzie koncertowym. Do dyspozycji artystów i organizatorów wydarzeń oddano scenę o powierzchni 120 mkw. oraz wielopoziomowy system nagłośnienia i oświetlenia. Łatwa w aranżacji sala przystosowana jest do organizowania wydarzeń, takich jak: konferencje, bankiety, targi, czy prezentacje nowych modeli samochodów. Oferta Klubu Muzycznego B17 obejmuje również zaplecze infrastrukturalne oraz gastronomiczne.

   

   

  Co istotne dla meeting plannerów, chcących połączyć organizację biznesowych wydarzeń i spotkań ze sportowym dopingiem oraz piłkarskimi emocjami, w odróżnieniu od pozostałych przestrzeni strefy konferencyjnej INEA Stadionu, Klub B17 dostępny jest także w dni meczowe.

Oferty specjalne