Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lipowy Gościniec

Zamkowa 1 D, 05-480 Otwock Wielki
www.lipowygosciniec.pl

Kontakt do obiektu

Adrian Woźny manager 22 78...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 200 os.
nocleg 34 os.
Widok

Zorganizuj konferencje po staropolsku

Data aktualności: 29-04-2013

 • Zorganizuj konferencje po staropolsku - Lipowy Gościniec
  Znajdujący się w stosunkowo niewielkiej odległości od Warszawy kompleks restauracyjno-konferencyjny z zapleczem hotelowym w Otwocku Wielkim stanowi bazę dla konferencji, spotkań firmowych oraz imprez integracyjnych.
   
   
   
   
   
   
   
  - Posiadamy salę konferencyjną w pełni wyposażoną multimedialnie w rzutnik, ekran, mikrofony bezprzewodowe, internet Wi-Fi na terenie całego obiektu, salę bankietową na 300 osób, restauracje, hotel o wysokim standardzie. wszystko to jest utrzymane w staropolskim stylu - mówi Ewelina Przyborowska, office manager placówki.
   
  Jak informują przedstawiciele obiektu, kiedy Lipowy Gościniec zaprasza do wnętrza, czyni to nie tylko z gościnności ale też i z dumy, wyjątkowo urządzonych wnętrz. - Cały nasz obiekt jest ostoją polskiej kultury.  Dominują staropolskie motywy a wszystko łączy kresowy klimat: drewniane stropy, podłogi z desek i ściany jak w starym majątku. Za oknem widać starą polską wieś, otoczoną prastarymi lipami - mówi Ewelina Przyborowska.
   

  Galeria

  • Zorganizuj konferencje po staropolsku - Lipowy Gościniec
  • Zorganizuj konferencje po staropolsku - Lipowy Gościniec

Oferty specjalne