Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lipowy Most Golf Park

Borki 29, 16-030 Supraśl
www.lipowymost.pl

Kontakt do obiektu

Joanna Matowicka Specjalista ds. Marketingu 726 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 180 os.
bankiet 200 os.
nocleg 100 os.
Widok

Lipowy Most Golf Park zaprasza na imprezy i konferencje

Data aktualności: 04-10-2013

 • Lipowy Most Golf Park zaprasza na imprezy i konferencje - Lipowy Most Golf Park
  Położony w Puszczy Knyszyńskiej obiekt zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych w niezwykłej oprawie.
   
  Kompleks Lipowy Most Golf Park to: hotel, restauracja, Dworek, Powozownia, a także pole golfowe. W obiekcie mieści się 100 miejsc noclegowych w 42 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz 6 pokoi dwuosobowych, mieszczących się w staropolskim Dworku. Dla gości szukających nowych doznań estetycznych, hotel oferuje 5 pokoi tematycznych (Myśliwski, Napoleoński, Złoty, Srebrny i Apartament Tatarski) oraz 4 pokoje z motywami golfowymi. Hotelowa restauracja Lipowy Most specjalizuje się w daniach potrawach kuchni polskiej. W lokalu można też skosztować swojskich wędlin wyrabianych na miejscu.
   
  Relaks z widokiem na pole golfowe
   
  Jednym z atutów kompleksu Lipowy Most Golf Park jest oryginalnie urządzona strefa Wellness, z której rozpościera się widok na pole golfowe, Dworek oraz staw. W strefie znajduje się basen oraz sauna. Tuż obok mieści się strefa SPA, gdzie funkcjonują gabinet kosmetyczny i salon masażu. Wśród licznych atrakcji proponowanych przez Lipowy Most Golf Park należy wymienić Akademię Golfa (nauka gry w golfa z instruktorem) oraz turnieje golfa – zawody dla profesjonalnych lub początkujących graczy. Możliwe jest także zorganizowanie gier z wykorzystaniem sprzętu golfowego, np. golfowe kręgle. Na zakończenie pobytu uczestnicy odbywającego się w hotelu wydarzenia otrzymują oryginalne piłeczki golfowe z logo wybranej firmy i Lipowego Mostu.
   
  Lipowy Most Golf Park zaprasza równiez na Andrzejki i Sylwestra. Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela dział sprzedaży i marketingu Lipowy Most Golf Park - osobą kontaktową jest Wanda Piekutowska, tel. 693 632 407, e-mail: marketing@lipowymost.pl.

Oferty specjalne

 • Szalone Andrzejki w Lipowym Moście!

  Zapraszamy Państwa do spędzenia tego magicznego, pełnego niespodzianek wieczoru w hotelu Lipowy Most Golf Park. Przebojowa muzyka lat 70-tych i 80-tych będzie rozbrzmiewać w Andrzejkowy wieczór w sercu Puszczy Knyszyńskiej! Tematyczną oprawę muzyczną zapewni niezwykły DJ, natomiast Gościem...
 • Sylwester 2013/2014

  Zapraszamy Państwa do spędzenia szampańskiej Nocy Sylwestrowej 2013/2014 w niepowtarzalnej atmosferze. Niezapomniane sylwestrowe i noworoczne chwile w urokliwym miejscu, otoczonym lasami i jedynym w województwie podlaskim polem golfowym. Tylko u nas mogą Państwo zasmakować niepowtarzalnych dań z...
 • Święta Bożego Narodzenia w Lipowym Moście

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy - pełen radości, oczekiwania i wspólnych chwil spędzonych z najbliższymi. Magiczna, zimowa aura Lipowego Mostu, śnieg i dźwięk kolęd z pewnością wprawią Państwa w świąteczny nastrój. Z myślą o Państwa komforcie, przygotowaliśmy specjalną ofertę, która...