Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lubelskie Centrum Konferencyjne

Grottgera 2, 20-029 Lublin
http://lcklubelskie.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 400 os.
nocleg 0 os.
Widok

Pod koniec 2015 roku otworzy się Lubelskie Centrum Konferencyjne

Data aktualności: 10-09-2015

  • Pod koniec 2015 roku otworzy się Lubelskie Centrum Konferencyjne - Lubelskie Centrum Konferencyjne

    Przy ul. Grottgera w Lublinie powstaje Lubelskie Centrum Konferencyjne, które ma zostać oddane do użytku jeszcze w tym roku. Centrum zaoferuje osiem sal konferencyjnych.


    Obiekt o powierzchni niemal 13 000 mkw. będzie oferował zaplecze konferencyjne, przestrzeń wystawienniczą oraz biurową. Wszystko to rozłożone będzie na sześciu nadziemnych kondygnacjach budynku. Pod ziemią znajdzie się trzypiętrowy garaż. Centrum konferencyjne odda do użytku osiem sal konferencyjnych. Największa pomieści do 400 osób w ustawieniu teatralnym, pozostałe ok. 200 osób. W budynku przewidziana jest również restauracja, bar, fontanna multimedialna, a także Centrum Informacji Turystycznej i Promocji, które znajdzie się na parterze budynku.

    Miejsce to ma nie tylko przyciągać do miasta  organizatorów dużych eventów, ale również promować region jako atrakcyjny pod względem turystycznym i kulturowym.

    Budowa nadal trwa, a planowane otwarcie LCK jest na koniec br.