Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lubelskie Centrum Konferencyjne

Grottgera 2, 20-029 Lublin
http://lcklubelskie.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 400 os.
nocleg 0 os.
Widok

Kongresy, konferencje i eventy w Lublinie w nowym Centrum Konferencyjnym

Data aktualności: 04-01-2016

 • Kongresy, konferencje i eventy w Lublinie w nowym Centrum Konferencyjnym - Lubelskie Centrum Konferencyjne

  W Lublinie powstało nowoczesne i duże centrum konferencyjne. Lubelskie Centrum Konferencyjne oferuje 13 tys. mkw. powierzchni eventowej, 11 sal oraz trzypiętrowy parking.

   

  Lubelskie Centrum Konferencyjne to jeden z największych tego typu obiektów w regionie. Oferuje 13 tys. mkw. powierzchni eventowej, w tym 11 sal konferencyjnych o różnej wielkości – pomieszczenia umożliwiają organizację zarówno dużych konferencji czy kongresów, jak i kameralnych spotkań biznesowych. Największe pomieszczenie stanowi miejsce dla 500 gości. Sale podzielone są ścianami mobilnymi i wyposażone są w sprzęt multimedialny. Budynek ma dziewięć pięter, na najwyższym powstanie restauracja, z której będzie można podziwiać panoramę miasta. Na trzech podziemnych piętrach mieszczą się parkingi. W LCK znajduje się również przeszklone atrium, które zdobi podświetlona fontanna.

   

  Koszt inwestycji to 80 mln zł – połowa pochodzi z dotacji unijnej, a drugą połowę wyłożył samorząd województwa lubelskiego.