Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mera Spa Hotel

Bitwy pod Płowcami 59, 81-731 Sopot
www.meraspahotel.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 210 os.
bankiet 140 os.
nocleg 290 os.
Widok

Nowy hotel promuje ofertę wynajmu sal na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel promuje ofertę wynajmu sal na konferencje - Mera Spa Hotel

  Oficjalne otwarcie obiektu w Sopocie nastąpi 27 kwietnia

   

   

   

   

   

   



  Mera Hotel & Spa odda do dyspozycji gości trzy różne sale konferencyjne - Złota Perła, Srebrna Perła i Biała Perła - które będzie można dowolnie łączyć w zależności od potrzeb. W przypadku organizacji większych konferencji lub bankietów możliwe będzie utworzenie jednej dużej sali - Perły Bałtyku - mogącej pomieścić do 250 osób w ustawieniu teatralnym. Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, sale konferencyjne zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt: projektor multimedialny z pilotem, ekran, mikrofon, nagłośnienie oraz flipchart. Pomieszczenia konferencyjne będą posiadały dostęp do internetu WI-FI oraz WLAN.

  W sopockim hotelu znajdą się także: 145 pokoi z widokiem na morze, 2 restauracje (Brasserie i Pescatore), lobby bar oraz strefa SPA & Wellness, składająca się z 35 pokoi zabiegowych, jacuzzi, kompleksu saun oraz 4 basenów (w tym jednego na hotelowym dachu).

   



  źródło: www.meraspahotel.pl