Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Bydgoszcz Sepia

Focha 20, 85-070 Bydgoszcz
hotelsepia.pl

Kontakt do obiektu

Jakub Fetter Dyrektor Sprzedaży (52) ...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 60 os.
bankiet 0 os.
nocleg 156 os.
Widok

Rusza budowa czterogwiazdkowego hotelu na konferencje w Bydgoszczy

Data aktualności: 08-02-2013

 • Rusza budowa czterogwiazdkowego hotelu na konferencje w Bydgoszczy - Mercure Bydgoszcz Sepia

  Już dziś, 8 lutego 2013 r. w Bydgoszczy odbędzie się inauguracja budowy Hotelu Sepia. Atutami powstającego w zabytkowej kamienicy z 1884 roku obiektu mają być rozbudowane zaplecze konferencyjne i gastronomiczne.
   

   

   

   

   

   


  Hotel Sepia odda do dyspozycji organizatorów imprez kilka sal konferencyjnych oraz 90 pokoi jedno- i dwuosobowych. Pokoje o podwyższonym standardzie pojawią się w budynku głównym kamienicy przy ul. Focha. Na jego dachu znajdzie się taras z widokiem na bydgoską Starówkę. W obiekcie działać będzie również restauracja.

  Inwestorem hotelu jest bydgoska firma Cube, a za jego projekt odpowiada studio architektoniczne Futura. Koszt budowy obiektu to ok. 32 mln złotych. Inwestycja realizowana jest w ramach działania 6.2. Rozwój usług turystycznych i uzdrowiskowych, Oś Priorytetowa 6, Wsparcie rozwoju turystyki, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013. Dofinansowanie inwestycji wyniesie 50% kosztów kwalifikowanych projektu.

  Zakończenie budowy hotelu ma nastąpić w marcu 2014 r.

  źródło: Hotel Sepia