Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Gdańsk Posejdon

Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk
www.accorhotels.com/pl/hotel-3391-hotel-orbis-posejdon/index.shtml

Kontakt do obiektu

Maria Billot Dział Sprzedaży 58 51...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 100 os.
nocleg 302 os.
Widok

Trzygwiazdkowy hotel na konferencje zyskał nowe centrum SPA

Data aktualności: 04-02-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel na konferencje zyskał nowe centrum SPA - Mercure Gdańsk Posejdon

  W położonym 100 metrów od plaży gdańskim hotelu grupy Orbis zakończyła się modernizacja basenu oraz jego zaplecza technicznego.
   

   

   

   

   

   

   


  Dzięki zmianom uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji mogą korzystać z nowoczesnej i przestronnej pływalni, która została wyposażona w iluminacje świetlne. Ponadto hotel dysponuje dwiema saunami - fińską i parową, salą fitness, a także specjalnie przygotowanymi pokojami, w których oferowane są masaże relaksacyjne, odchudzające i rehabilitacyjne.

  Zaplecze konferencyjne Hotelu Posejdon to pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych (Afrodyta, Apollo, Atena, Clio i Rea), wyposażonych we flipcharty, łącza szerokopasmowe, sprzęt audio-video, system do wideokonferencji oraz rzutniki multimedialne i slajdów. Na życzenie organizatorów spotkania hotel oferuje catering zewnętrzny. Restauracja U Posejdona serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a jej specjalnością są dania rybne. Na filiżankę kawy, drinka lub koktajl można wybrać się do Drink Baru Continental. W hotelu mieści się 147 pokoi, w tym dwa apartamenty oraz jeden pokój przeznaczony dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Większość pokoi posiada dostęp do internetu. Jednym z atutów hotelu jest otaczający go ogród.

  źródło: Orbis