Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Kasprowy Zakopane

Szymaszkowa, 34-500 Zakopane
www.kasprowy.pl

Kontakt do obiektu

Wojciech Matanyj Kierownik Sprzedaży 512 3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 550 os.
bankiet 250 os.
nocleg 576 os.
Widok

Nowoczesne konferencje w odnowionych salach Mercure Kasprowy Zakopane

Data aktualności: 26-02-2016

 • Nowoczesne konferencje w odnowionych salach Mercure Kasprowy Zakopane - Mercure Kasprowy Zakopane

  Trwa modernizacja wnętrz hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Do użytku gości oddano już odnowione pokoje na siódmym piętrze oraz dwie sale na konferencje i bankiety.

   

  Remont hotelu Mercure Kasprowy przeprowadzany jest tak, by nie dawał się we znaki ani gościom hotelowym, ani organizatorom eventów. W hotelu zakończył się pierwszy etap modernizacji – oddano do użytku pokoje na siódmym piętrze oraz dwie sale – salę konferencyjną modułową Tatry, która pomieści wraz z foyer aż 550 osób, oraz salę bankietową Zakopane, która stanowi miejsce na bankiet dla ponad 500 osób. W dalszych etapach zaplanowano prace remontowe pozostałych sal konferencyjnych, modernizację wszystkich pokoi oraz przebudowę hotelowej restauracji, baru oraz lobby. Ostatnim słowem będzie szeroko zakrojona modernizacja centrum rekreacji.

   

  Nowoczesność i design, czyli remont w Mercure Kasprowy

   

  Sale konferencyjne po zmianach są dużo bardziej nowoczesne, nie tylko pod względem wystroju, ale przede wszystkim pod względem zastosowanych technologii. Są w pełni zautomatyzowane, sprzęty są sterowane zdalnie za pomocą urządzeń mobilnych. Wymieniono cały system audiowizualny do obsługi konferencji, czyli rzutniki, ekrany, nagłośnienie i oświetlenie. W planach jest również unowocześnienie działającego już systemu digital signage, który ułatwia komunikację z uczestnikami eventu. 

   

  Z kolei z pokojach zmieniło się wszystko – od designu po wyposażenie. Zainwestowano w wystrój łączący w sobie elegancję i styl podhalański oraz w nowoczesność rozwiązań dla wygody gości.

   

  Sale konferencyjne i spa w Tatrach

   

  Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem mieści się na stoku Gubałówki, skąd roztacza się piękny widok na góry. Obiekt oferuje 13 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 10 do 130 osób. Jednak można je łączyć, dlatego hotel jest gotowy także na naprawdę duże eventy. Mercure Kasprowy dysponuje 288 pokojami oraz niemałym zapleczem gastronomicznym – są tu Restauracja Zakopane, tauracja alpejska, Karczma Kasprowy Przycup, Lobby Bar Panorama oraz dyskoteka. W hotelu skorzystać można również z szerokiej oferty rekreacyjnej, do której zalicza się basen, sauna, solarium, gabinety masażu, bar tlenowy, kąpielisko z wodą geotermalną, a niedaleko dwa nowoczesne