Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Kontakt do obiektu

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 460 os.
bankiet 292 os.
nocleg 197 os.
Widok

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA już otwarty

Data aktualności: 04-02-2014

 • Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA już otwarty - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA
  Od 1 lutego 2014 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krakowie na podstawie umowy franczyzy z Grupą Hotelową Orbis działa jako Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. Jest to trzeci obiekt tej sieci w województwie małopolskim.
   
  - Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołączyć do sieci Mercure, która  ma tak dobrą reputację - mówi Dagmara Leja, dyrektor hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa. - Cieszymy się, że doceniono standard naszego hotelu, poziom usług oferowanych gościom, nowoczesne zaplecze konferencyjne i wyjątkową ofertę dla biznesu. To uznanie dla naszych dotychczasowych działań jest jednocześnie zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości usług - dodaje.
   
  Udane konferencje w Krakowie
   
  Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil działalności, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Obiekt dysponuje częścią konferencyjną o powierzchni ponad 550 mkw., która została wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wideo. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostają również 67 pokoi i apartamentów, restauracja serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar. W hotelowym Centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi goście mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych z użyciem kosmetyków firmy Janssen, a także kąpieli oraz zabiegów na bazie siarki. W hotelu realizowane są również programy rehabilitacyjne dla osób z problemami narządów ruchu. Wszystkie zabiegi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. 
   
  Wśród oferowanych przez hotel atrakcji należy wymienić pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady, oraz przejażdżki konne. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również chata grillowa.
   

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce