Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 150 os.
bankiet 100 os.
nocleg 0 os.
Widok

Konferencje i szkolenia nad jeziorem w nowo otwartym Między Deskami

Data aktualności: 15-05-2015

 • Konferencje i szkolenia nad jeziorem w nowo otwartym Między Deskami - Między Deskami

  Pod Olsztynem, nad brzegiem jeziora Wulpińskiego, powstał nowy obiekt oferujący sale na konferencje i szkolenia. Otwarcie Między Deskami miało miejsce 9 maja br.

   

  Między Deskami to nowy obiekt konferencyjny we wsi Tomaszkowo pod Olsztynem. Jego otoczenie stwarza warunki na organizację eventów, konferencji, szkoleń czy wesel w ciszy i bliskości natury - nad samym jeziorem, w sercu regionu. Zielona Wyspa na jeziorze gwarantuje czystą wodę i spokój - zamieszkują ją kormorany, które są pod ochroną.

  Obiekt przygotowany jest na organizację eventów sportowych, konferencji, szkoleń, kursów oraz imprez rodzinnych. Dysponuje salą, która pomieści kinowo 150 osób. Na przełomie lipca i sierpnia zostanie otwarta także restauracja, która pomieści 80 osób. Między Deskami to marina otwarta od 9 maja br. oraz budynek restauracji. Na terenie obiektu znajduje się również molo i bar plażowy.

  Obiekt współpracuje z pobliską stadniną koni i oferuje rozrywki także dla najmłodszych.

   

  Między Deskami sale konferencyjne Warmia