Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Dworek Gościnny w Szczawnicy

Park Górny, 34-460 Szczawnica
http://www.dworekgoscinny.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Zabytkowy obiekt na konferencje zyskał nowoczesne wyposażenie techniczne

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zabytkowy obiekt na konferencje zyskał nowoczesne wyposażenie techniczne - Międzynarodowe Centrum Kongresowe Dworek Gościnny w Szczawnicy

  W obiekcie zamontowany został system projekcji i nagłośnienia kinowego, dokonano też adaptacji akustycznej, wykonano rozsuwaną widownię i zamontowano nowoczesne oświetlenie.

    

   

   

   

   

   


  W ramach wyposażenia w Dworku Gościnnym zamontowano m.in. zapadnię transportową, sztankiety oświetleniowe, dekoracyjne oraz sztankiet ekranu kinowego, mechanizm kurtynowy oraz zespoły wciągarek linowych nad widownią i wciągarki linowe żyrandoli. Wszystkie elementy mechaniki poruszane są elektrycznie i sterowane przy pomocy centralnego systemu umożliwiającego synchronizację systemu. Ponadto w ramach oświetlenia scenicznego zamontowane zostały m.in. reflektory profilowe i prowadzące, promienniki i naświetlacze.

  Wzniesiony w 1884 roku Dworek Gościnny przez wiele lat był perłą architektoniczną Szczawnicy. W 2008 r. spółka Thermaleo rozpoczęła odbudowę obiektu, w efekcie czego odtworzona została bryła budynku jak również zachowane zostały regionalne elementy. Prace zostały ukończone w 2011 roku. Sercem Dworku Gościnnego jest sala teatralna o najwyższym standardzie technicznym, zaprojektowana dla 362 osobowej widowni. Kompleksowa informatyzacja budynku pozwala na koordynację najbardziej złożonych i, tym samym, najtrudniejszych eventów. Dworek Gościnny jest klimatyzowany i monitorowany oraz posiada profesjonalne, w pełni wyposażone zaplecze z wydzieloną strefą VIP jak również duży, strzeżony parking.

  źródło: www.teatr.com.pl