Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Navigator Hotel i Konferencje

Łąkowa 7, 64-360 Zbąszyń
navigatorhotel.pl

Kontakt do obiektu

Natalia Kotkowiak specjalista ds. konferencji 51873...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 167 os.
bankiet 120 os.
nocleg 105 os.
Widok

Eleganckie konferencje nad jeziorem, czyli hotel Navigator

Data aktualności: 26-03-2015

 • Eleganckie konferencje nad jeziorem, czyli hotel Navigator - Navigator Hotel i Konferencje

  Hotel Navigator to stylowe wnętrza, profesjonalna obsługa konferencji i odpoczynek nad jeziorem w jednym. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają cichego miejsca w Wielkopolsce na spotkanie biznesowe z wygodnym dojazdem i możliwością zrelaksowania się na łonie natury.


   

  Hotel Navigator Wielkopolska sale konferencyjne konferencje nad jeziorem

  Niewiele hoteli konferencyjnych może się pochwalić tak dogodną lokalizacją. Hotel Navigator mimo że położony tylko 600 m od głównej ulicy niewielkiego miasta w krainie podziemnej pomarańczy - Wielkopolsce, znajduje się tuż nad brzegiem Jeziora Błędno i co więcej, stwarza atmosferę spokoju, wypoczynku i bliskości natury. Miejsce to objęte jest programem „Natura 2000”, a sam hotel posiada największa bazę noclegową i konferencyjną w okolicy.


   

  Sale konferencyjne nad jeziorem


   

  Zaplecze konferencyjne hotelu Navigator to niemal 400 mkw. powierzchni podzielonej na trzy sale. Największa z nich to sala Dębowa mierząca 188 mkw. Pomieści ona ok. 100 osób w ustawieniu teatralnym. Jest kompletnie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, posiada klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Sala Dębowa sąsiaduje z Brzozową, dzieli je rozsuwana ściana, która daje możliwość połączenia obu sal. Wówczas otrzymujemy prawie 370 mkw. powierzchni konferencyjnej. Sala Brzozowa mierzy 155 mkw. i pomieści ok. 80 osób.
   


  Trzecią salą konferencyjną hotelu jest pokój VIP o powierzchni 52 mkw. zwany salą Wierzbową. To miejsce zostało stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach biznesowych oraz szkoleniach. Jednak może ona służyć również na większe eventy, ponieważ z restauracją dzieli ją mobilna ściana. Jednorazowo sala Wierzbowa pomieści ok. 30 osób. Również jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz posiada funkcję całkowitego zaciemnienia. Co więcej, znajduje się w niej taras z widokiem na Jezioro Błędno.
  W hotelu znajduje się również sala bankietowa, która pomieści ok. 200 osób.

   

  Komfortowe zakwaterowanie, relaks nad wodą, smaczna kuchnia


  Hotel Navigator oferuje 54 jedno- i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty o wysokim standardzie. Uroku i klimatu hotelowym pokojom dodają tarasy z widokiem na jezioro.  W sercu hotelu, na piętrze znajduje się Restauracja Navigator serwująca dania kuchni europejskiej i regionalnej. To miejsce odpowiada na wszystkie potrzeby hotelowych gości – kominek i widok na jezioro spowodują, że kolacja we dwoje będzie niezapomniana, a eleganckie wnętrza i sprawna obsługa zadbają o udany biznesowy lunch.  Podczas pobytu w hotelu relaks zapewni obecność basenu z jacuzzi oraz kompleks saun. Oferta hotelu to także gratka dla miłośników żeglowania! Dzięki położeniu hotelu nad brzegiem jeziora, możliwe było wybudowanie 130 metrów nabrzeża z 35. miejscami do cumowania. To Eco Marina z pełnym węzłem sanitarnym.