Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Balzera 21d, 34-500 Zakopane
www.nosalowy-dwor.eu

Kontakt do obiektu

Dorota Nidzgorska-Mazonik Dyrektor Regionalny Sprzedazy 604-3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1250 os.
bankiet 864 os.
nocleg 740 os.
Widok

Najlepszy hotel biznesowy/konferencyjny oraz hotel spa

Data aktualności: 18-12-2012

 • Najlepszy hotel biznesowy/konferencyjny oraz hotel spa - Nosalowy Dwór Resort & SPA

  Czterogwiazdkowy hotel w Zakopanem otrzymał dwie prestiżowe nagrody Profit Hotel Awards podczas siódmej edycji konferencji Profit Hotel Forum. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 11 grudnia 2012 r. w hotelu Hyatt Regency Warsaw.

   

   

   

   

   

   


  - Nagrody w kategorii „Hotel biznesowy/konferencyjny” i „Hotel SPA” otrzymane w konkursie Profit Hotel Awards 2012 są dla nas wielkim powodem do dumy, biorąc pod uwagę fakt, że oceny dokonali specjaliści i eksperci z rynku hotelarskiego - mówi Krzysztof Wiśniewski, General Manager Nosalowy Dwór Resort & SPA. - Uznanie ze strony kolegów z branży potwierdziło opinie naszych gości, dzięki którym w listopadzie otrzymaliśmy 3 wyróżnienia w konkursie Best Hotel Awards 2012 jako „Najlepszy Hotel w Górach 4-5*”, najlepszy w kategorii „Sport & Fitness” i drugi w kategorii „Najlepszy Hotel w Polsce 4-5*”. Wspomniane wyróżnienia to uhonorowanie pracy całego zespołu Nosalowego Dworu Resort & SPA. Cieszy mnie fakt, że zostało docenione zaplecze konferencyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście, oprócz korzyści wypływających ze strony merytorycznej konferencji, mogli  również odpocząć w Nosalowym Dworze, korzystając z Kliniki La Perla SPA, Centrum Wellness, bogatej oferty gastronomicznej oraz walorów otaczającej nas tatrzańskiej przyrody - dodaje Krzysztof Wiśniewski.

  W skład kompleksu Nosalowy Dwór wchodzą obecnie trzygwiazdkowy hotel Nosalowy Dwór i czterogwiazdkowy Grand Hotel Nosalowy Dwór. Wśród licznych atutów placówki należy wymienić Centrum Wellness & SPA oraz czynne przez cały rok lądowisko dla helikopterów. Obecnie trwa rozbudowa placówki o condohotel Nosalowy Dwór, który będzie spełniał standard co najmniej czterech gwiazdek. Koszt jego budowy szacuje się na ok. 50 mln złotych.

  W zorganizowanym po raz pierwszy konkursie Profit Hotel Awards 2012 o miano najlepszych hoteli walczyło kilkadziesiąt obiektów, zaś nagrody zostały przyznane w ośmiu kategoriach w oparciu o punktację wystawioną przez panelistów i prelegentów konferencji Profit Hotel. Organizatorem wydarzenia była firma BROG Marketing - wydawca portalu Horecanet.pl oraz czasopism "Nowości Gastronomiczne" i "Świat Hoteli".

  źródło: www.nosalowy-dwor.eu

Oferty specjalne

 • Nowe przestrzenie - nowe możliwości

 • Rozkwitamy na wiosnę - oferta konferencyjna Hotelu Nosalowy Dwór

  Kwitnące krokusy w Tatrach to symbol budzącej się do życia po zimie tatrzańskiej przyrody, która stanowi zapowiedz wiosenno-letniego sezonu w górach. Widok polany usianej w kwitnących fioletowych krokusach jest niepowtarzalny. Każdego roku kwiaty rozpoczynają kwitnąć o innej porze, wszystko zależy...