Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Balzera 21d, 34-500 Zakopane
www.nosalowy-dwor.eu

Kontakt do obiektu

Dorota Nidzgorska-Mazonik Dyrektor Regionalny Sprzedazy 604-3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1250 os.
bankiet 864 os.
nocleg 740 os.
Widok

Sala konferencyjna w Nosalowym Dworze na 1200 osób w marcu 2016

Data aktualności: 07-07-2015

 • Sala konferencyjna w Nosalowym Dworze na 1200 osób w marcu 2016 - Nosalowy Dwór Resort & SPA

  Nosalowy Dwór Resort & Spa w przyszłym roku stanie się największym centrum konferencyjnym pod Tatrami. Do dyspozycji gości zostanie oddana sala konferencyjna o powierzchni 1250 mkw. oraz niemal 300 dodatkowych miejsc noclegowych.

   

  Hotel Nosalowy Dwór Resort & Spa powiększa się. W marcu przyszłego roku obiekt odda do dyspozycji gości kolejne pokoje i obszerne nowoczesne centrum konferencyjne „Tatry”. Obecnie w Nosalowym Dworze może zakwaterować się jednocześnie 520 osób, a konferencję można zorganizować w jednej z sal w centrum konferencyjnym „Rysy” o powierzchni ponad 400 mkw. Po oddaniu obszernej sali „Tatry” obiekt będzie dysponował aż 25 salami konferencyjnymi, co spowoduje, że stanie się on największym centrum konferencyjnym w regionie.

   

  Nosalowy Dwór Resort & Spa składa się z trzech obiektów hotelowych: pięciogwiazdkowej Rezydencji Nosalowy Dwór, czterogwiazdkowego Hotelu Grand Nosalowy Dwór oraz trzygwiazdkowego hotelu Nosalowy Dwór.

  Centrum Konferencyjne „Tatry” będzie dysponowało salą o powierzchni 1250 mkw. mogącą pomieścić do 1200 osób w ustawieniu teatralnym. Przestrzeń tą będzie można dowolnie podzielić na 6 mniejszych sal. Pomieszczenie nie będzie posiadało wewnętrznych wsporników, co umożliwi nawet każdy, nawet najbardziej wyszukany podział sali, dostosowany do konkretnego eventu. Sala mierzy 6,5 m wysokości, ma dostęp do światła dziennego. Będzie wyposażona w profesjonalny system nagłaśniający oraz oświetleniowy oraz system projekcji wideo, a także ekrany, monitory LED, rzutniki, czy mikrofony bezprzewodowe.

Oferty specjalne

 • Nowe przestrzenie - nowe możliwości

 • Rozkwitamy na wiosnę - oferta konferencyjna Hotelu Nosalowy Dwór

  Kwitnące krokusy w Tatrach to symbol budzącej się do życia po zimie tatrzańskiej przyrody, która stanowi zapowiedz wiosenno-letniego sezonu w górach. Widok polany usianej w kwitnących fioletowych krokusach jest niepowtarzalny. Każdego roku kwiaty rozpoczynają kwitnąć o innej porze, wszystko zależy...