Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Balzera 21d, 34-500 Zakopane
www.nosalowy-dwor.eu

Kontakt do obiektu

Dorota Nidzgorska-Mazonik Dyrektor Regionalny Sprzedazy 604-3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1250 os.
bankiet 864 os.
nocleg 740 os.
Widok

Nowy dyrektor sprzedaży w Nosalowym Dworze – Wojciech Budzowski

Data aktualności: 01-10-2015

 • Nowy dyrektor sprzedaży w Nosalowym Dworze – Wojciech Budzowski - Nosalowy Dwór Resort & SPA

  Wojciech Budzowski został dyrektorem sprzedaży czterech hoteli kompleksu Nosalowy Dwór oraz nowo powstającego Centrum Konferencyjnego Tarty z salą na 1300 osób.


  Nowy dyrektor sprzedaży Nosalowego Dwóru ma 13-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Ukończył Krakowską Szkołę Hotelarską oraz Uniwersytet Jagielloński. Zaczynał od krakowskiego Radissona i hotelu Sympozjum, następnie pracował jako kierownik Działu Rezerwacji, dyrektor marketingu i sprzedaży oraz dyrektor generalny w Grupie Kapitałowej Salwator i Hotelach Sieci System / Choice Hotels. Wojciech Budzowski pełnił funkcję dyrektora operacyjnego i członka zarządu w spółce Choice Hotels Poland. Później przez dwa lata pracował w Hotelu Havet jako dyrektor hotelu i członek zarządu oraz przez niemal trzy lata pracował w Hotelu Arłamów jako dyrektor sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu.


  Obecnie zajmuje się zarządzaniem działem sprzedaży i marketingu w kompleksie Nosalowy Dwór w największym polskim kurorcie w górach, Zakopanem, na który składają się cztery obiekty: Nosalowy Dwór, Grand Nosalowy Dwór, Rezydencja Nosalowy Dwór i Art&Spa, a także powstający piąty obiekt Centrum Konferencyjne Tatry z salą konferencyjną na ponad 1300 osób.


   

Oferty specjalne

 • Nowe przestrzenie - nowe możliwości

 • Rozkwitamy na wiosnę - oferta konferencyjna Hotelu Nosalowy Dwór

  Kwitnące krokusy w Tatrach to symbol budzącej się do życia po zimie tatrzańskiej przyrody, która stanowi zapowiedz wiosenno-letniego sezonu w górach. Widok polany usianej w kwitnących fioletowych krokusach jest niepowtarzalny. Każdego roku kwiaty rozpoczynają kwitnąć o innej porze, wszystko zależy...