Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Gdańsk Marina

Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
www.accorhotels.com

Kontakt do obiektu

Joanna Kaniewska Specjalista ds MICE +4858...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 130 os.
nocleg 327 os.
Widok

Trzygwiazdkowy hotel przejdzie modernizację

Data aktualności: 02-04-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel przejdzie modernizację - Novotel Gdańsk Marina
  Położony tuż przy plaży hotel już niebawem zmieni swoje oblicze. Jeszcze przed wakacjami 2013 r. uczestnicy odbywających się w nim konferencji będą mogli cieszyć się nowym wystrojem w powierzchniach ogólnodostępnych.
   
   
   
   
   
   
   
  Modernizacja w Novotel Gdańsk Marina obejmie remont lobby, recepcji oraz baru. - Lobby i recepcja, które stanowią wizytówkę całego hotelu, zostały zaprojektowane z użyciem mebli o nowoczesnych kształtach, a także intensywnych kolorach. Wystrój będzie nawiązywał do nadmorskiego charakteru obiektu – radosne kolory i oświetlenie nadadzą bardziej wypoczynkowy ton tej przestrzeni – tłumaczy Edgar Kaszubski, architekt z pracowni Studio Virgo.
   
  W hotelu Novotel Gdańsk Marina znajduje się 9 sal konferencyjnych wyposażonych we flipchart, podium, mównicę, rzutnik multimedialny, rzutnik slajdów oraz sprzęt audiowizualny. Mieszcząca się w obiekcie Restauracja The Garden Brasserie specjalizuje się w potrawach kuchni międzynarodowej i polskiej. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie konferencji pozostają również ogrzewany kryty basen, centrum fitness, sauny, wypożyczalnia rowerów górskich oraz bar. Hotel udostępnia 176 pokoi, w tym jeden pokój dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, posiada również własny parking.
   
  źródło: Novotel