Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Katowice Centrum

Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3377-novotel-katowice-centrum/index.shtml

Kontakt do obiektu

Dorota Bieda Specjalista ds. konferencji i bankietów +4832...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 230 os.
bankiet 152 os.
nocleg 523 os.
Widok

Hotel konferencyjny w Katowicach z programem In Balance by Novotel Wellness

Data aktualności: 25-07-2013

 • Hotel konferencyjny w Katowicach z programem In Balance by Novotel Wellness - Novotel Katowice Centrum

  W obiekcie zmodernizowano strefę powitalną, zadbano również o nowe zaplecze fitness, z którego mogą korzystać również uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji.

   
   
   
   
   
   
   
  W czerwcu 2013 r. Novotel Katowice Centrum zaprezentował swoje nowewnętrza. Do dyspozycji gości przygotowano salę „Body&Mind” do treningów indywidualnych, w strefie fitness zainstalowano sprzęt do ćwiczeń cardio.
   
  Ponadto w obiekcie zmodernizowano strefę powitalną, nadając jej nowy wygląd. Wewnątrz dominują drewniane elementy w połączeniu z kolorami białym i błękitnym. Dla gości przygotowano również specjalne menu, w którym znajdują się dietetyczne i orzeźwiające napoje m.in. drink Virgin Mohito, soki ze świeżych owoców lub warzyw.
   
  Projekt In Balance by Novotel Wellness, został przygotowany na potrzeby osób, które podczas podróży zwracają uwagę, czy hotel ma odpowiednie miejsce do ćwiczeń oraz czy w menu mogą znaleźć zdrowe i dietetyczne posiłki. Jego główną koncepcją jest również dostarczenie gościom miejsca, w którym będą mogli zrelaksować się lub wypocząć po pracy. In Balance by Novotel Wellness czynne jest codziennie od 7 do 22.
   

Oferty specjalne