Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Warszawa Airport

1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-0527-novotel-warszawa-airport/index.shtml

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 550 os.
bankiet 300 os.
nocleg 562 os.
Widok

Nowa odsłona hotelu przy warszawskim lotnisku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa odsłona hotelu przy warszawskim lotnisku - Novotel Warszawa Airport

  Z początkiem maja 2012 r. w hotelu Novotel Warszawa Airport dobiegła końca modernizacja wnętrz. Swoje oblicze zmieniło lobby, recepcja, bar, restauracja, a także część pokoi. Pomieszczenia ogólnodostępne zostały zaaranżowane w nowoczesnej stylistyce z ciepłymi odcieniami fuksji i oranżu.

   

   

   

     Stołeczny hotel przy lotnisku Okęcie jest jednym z czterech obiektów sieci Novotel w Polsce, który w ostatnich miesiącach przeszedł gruntowną renowację. - W wystroju części publicznych opieramy się na geometrycznych kształtach, prostocie i funkcjonalności. Kolory, które zostały użyte wprowadzają w dobry nastój i dodają energii – mówi Agnieszka Kowalska, architekt z biura projektowego Tremend, które przygotowało projekt renowacji hotelu Novotel Warszawa Airport.

  Przypomnijmy, że warszawski Novotel przeszedł już gruntowną modernizację w latach 1999–2001. Zostało wtedy dobudowane nowe 8-pietrowe skrzydło od ulicy Żwirki-Wigury oraz rozbudowano parter budynku. W efekcie tych prac hotel zwiększył dwukrotnie liczbę pokoi i rozbudował powierzchnie konferencyjne. Obecnie hotel oddaje do dyspozycji gości jest 281 pokoi oraz 9 klimatyzowanych sal konferencyjnych mogących pomieścić nawet 730 osób. Na ogólne wyposażenie pomieszczeń składają się: łącze szerokopasmowe, sprzęt audio-video, podium, rzutnik oraz sprzęt do wideokonferencji. Wszystkie wymienione sale posiadają naturalne oświetlenie. Do dyspozycji uczestników konferencji pozostają również restauracja Garden Brasserie oraz Cocktail Bar. Dodatkowymi atutami hotelu są ogród z odkrytym basenem, transport do i z lotniska oraz własny parking.

  źródło: www.accorhotels.com