Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ostrzyce Hotel & Spa

Bukowa 4, 81-314 Ostrzyce
www.hotelostrzyce.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 130 os.
bankiet 130 os.
nocleg 54 os.
Widok

Nowy obiekt na konferencje latem otworzy się na Kaszubach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt na konferencje latem otworzy się na Kaszubach - Ostrzyce Hotel & Spa

  Termin otwarcia trzygwiazdkowego hotelu, specjalizującego się w organizacji spotkań imprezowych i imprez firmowych, uległ drobnej zmianie.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują władze hotelu na stronie internetowej obiektu, planowane otwarcie Ostrzyce Hotel & SPA nastąpi latem 2012 roku. Obecnie w obiekcie trwa rekrutacja pracowników.

  Położony nad Jeziorem Ostrzyckim hotel będzie dysponował 27 pokojami typu standard, premium i studio oraz dwoma apartamentami. Obiekt będzie posiadał również zaplecze konferencyjne, na które złożą się trzy pomieszczenia. Sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 169 mkw. zostanie przeznaczona do organizowania konferencji i szkoleń z rozbudowanym zapleczem gastronomicznym. Druga sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 134 mkw. to z kolei propozycja dla firm pragnących zorganizować spotkanie na dużą liczbę gości przy nieco skromniejszym zapleczu gastronomicznym. Z kolei sala biznesowa o powierzchni 35 mkw. ma służyć do organizacji małych, kameralnych spotkań.

  Jak informują przedstawiciele Ostrzyce Hotel & Spa, wszystkie sale konferencyjne będa posiadały wyjścia na tarasy restauracyjne. W skład wyposażenia sal wejdą: profesjonalne nagłośnienie, projektory multimedialne i ekrany oraz bezprzewodowe mikrofony.

  Goście obiektu będa mogli bezpłatnie skorzystać z siłowni i strefy mokrej w ośrodku spa. Mogąca pomieścić 200 osób restauracja będzie serwować dania kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej.

     źródło: www.hotelostrzyce.pl