Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ostrzyce Hotel & Spa

Bukowa 4, 81-314 Ostrzyce
www.hotelostrzyce.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 130 os.
bankiet 130 os.
nocleg 54 os.
Widok

Trzygwiazdkowy hotel na konferencje nad jeziorem ruszy wiosną 2013 r.

Data aktualności: 18-03-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel na konferencje nad jeziorem ruszy wiosną 2013 r. - Ostrzyce Hotel & Spa

  Nowy obiekt konferencyjny znajdujący się na Kaszubach, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ostrzyckiego, zostanie otwarty wiosną 2013 r. Hotel odda do dyspozycji organizatorów spotkań trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  Pierwsza z nich, sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 169 mkw., ma sprawdzić się w sytuacji, gdy pożądanym będzie połączenie konferencji lub szkolenia z rozbudowanym zapleczem gastronomicznym. Kolejne pomieszczenie - sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 134 mkw. to propozycja dla firm pragnących zorganizować spotkanie na dużą liczbę gości, przy nieco skromniejszym zapleczu gastronomicznym. Z kolei sala biznesowa o powierzchni 35 mkw. stanowić będzie idealne rozwiązanie przy organizacji małych, kameralnych spotkań. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne będą posiadały wyjścia na tarasy restauracyjne, a na ich wyposażenie złożą się nagłośnienie, projektory multimedialne, ekrany i mikrofony bezprzewodowe. W salach będzie istniała również możliwość podłączenia przenośnych źródeł dźwięku i obrazu.

  Hotelowa restauracja a’la carte, w której serwowane będą potrawy kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej, na powierzchni 300 mkw. będzie w stanie pomieścić do 200 gości. Przestrzeń w lokalu będzie można dzielić w dowolny sposób. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 27 pokoi, w tym 16 pokoi Standard (w tym jeden pokój w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych), siedem pokoi Premium, dwa pokoje typu Studio, Apartament De Lux i Apartament Grand. Atrakcjami dla gości obiektu będzie część spa & wellness z basenem rekreacyjnym, jacuzzi, brodzikiem dla dzieci, sauna fińska (sucha), łaźnia parowa, a take siłownia cardio umożliwiająca przeprowadzenie treningu aerobowego.