Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22, 21-504 Cieleśnica
www.cielesnica.com

Kontakt do obiektu

Aleksandra Żylik 601 3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 70 os.
bankiet 60 os.
nocleg 17 os.
Widok

Od czerwca 2013 r. zaprasza na konferencje

Data aktualności: 12-04-2013

 • Od czerwca 2013 r. zaprasza na konferencje - Pałac Cieleśnica

  Powstający w Janowie Podlaskim czterogwiazdkowy obiekt będzie dysponował w czterema salami konferencyjnymi i zapleczem hotelowo-restauracyjnym. Jego otwarcie planowane jest na lato 2013 r.
   

   

   

   

   

   


  Na potrzeby spotkań biznesowych inwestor przeznaczy cztery sale konferencyjne o powierzchni od 30 do 70 mkw. Wszystkie pomieszczenia zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do internetu. Obdługa hotelu zapewni usługi cateringowe, zadba również o przerwy kawowe. Przebywający w Pałacu klienci biznesowi będą mogli także liczyć na specjalne stawki na noclegi i usługi SPA.

  W hotelowej restauracji serwowane będą dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywane w oparciu o produkty pochodzące z przypałacowego ogrodu i sadu. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 20 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. We wszystkich pokojach będzie można korzystać z bezprzewodowego internetu. Swoim gościom Pałac Cieleśnica zaproponuje pełną gamę zabiegów SPA oraz możliwość korzystania ze strefy relaksu. Ofertę obiektu uzupełnią takie pomysły na zorganizowanie czasu wolnego jak degustacja win z hotelowej piwniczki, zajęcia z gimnastyki, jogi, fitnessu, lekcje jazdy konnej czy spływy kajakowe. W pałacowym holu organizowane będą wystawy malarstwa i fotografii, na terenie obiektu będzie też działać kuźnia rzemiosła Rabarbar, w której będzie można zgłębić tajniki rękodzieła i kulinariów.

  Właścicielem Pałacu Cieleśnica jest firma Bialcon. Remont obiektu jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

  źródło: Pałac Cieleśnica

Oferty specjalne