Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22, 21-504 Cieleśnica
www.cielesnica.com

Kontakt do obiektu

Aleksandra Żylik 601 3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 70 os.
bankiet 60 os.
nocleg 17 os.
Widok

Pałac Cieleśnica planuje modernizację wnętrz

Data aktualności: 18-07-2014

 • Pałac Cieleśnica planuje modernizację wnętrz - Pałac Cieleśnica
  W najbliższych miesiącach w zabytkowym hotelu w Cieleśnicy pod Janowem Podlaskim wyremontowana zostanie oranżeria. Pałac zyska też nowy taras i molo.
   
  Jak wynika z informacji, do których dotarł serwis propertynews.pl, na modernizację obiektu inwestor - firma Bialcon - zamierza przeznaczyć ok. 600 tys. złotych.
   
  Pałac Cieleśnica działa od 2013 roku. Obiekt kieruje swoją ofertę do gości biznesowych i klientów indywidualnych. Hotel posiada 4 pomieszczenia konferencyjne: Salę Restauracyjną (70 mkw. powierzchni), Konferencyjną/Kominkową (32 mkw.), Różową (32 mkw.) i Kinową (32 mkw.). Łącznie sale mogą pomieścić do 100 uczestników wydarzeń. Pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu i są wyposażone we flipcharty oraz przenośny sprzęt audiowizualny.
   
  Na zaplecze noclegowe Pałacu Cieleśnica składa się 25 miejsc noclegowych w 10 klimatyzowanych pokojach jedno- i dwuosobowych oraz 2 apartamentach z dostępem do Internetu. Hotelowa restauracja specjalizuje się w staropolskich potrawach i daniach kuchni międzynarodowej. Goście Pałacu mają do dyspozycji salę kinową i barową, bibliotekę, winiarnię, strefę spa z sauną i łaźnią turecką, centrum odnowy biologicznej oraz stół bilardowy.

Oferty specjalne