Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Domaniowski

Konary 8, 26-432 Wieniawa
palacdomaniowski.pl

Kontakt do obiektu

Anna Seredyn Kierownik recepcji 48884...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 160 os.
bankiet 140 os.
nocleg 101 os.
Widok

Promuje ofertę na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Promuje ofertę na konferencje - Pałac Domaniowski
  Powstały na fundamentach XIX-wiecznego dworku obiekt wypoczynkowo-konferencyjny w Wieniawie z myślą o organizatorach konferencji przygotował specjalne pakiety usług. Każdy z nich charakteryzuje się specjalnie przygotowaną, zindywidualizowaną ofertą i promocyjną ceną.
   
   
   
   
    
   
  Pałac Domaniowski to położony na południowym Mazowszu, bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego, obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, który promuje się jako miejsce do organizacji przyjęć o charakterze rodzinnym i biznesowym. Placówka specjalizuje się w organizacji bankietów, szkoleń, imprez integracyjnych, przyjęć okolicznościowych, a także wesel i ślubów plenerowych. Dział Organizacji Spotkań zapewnia pomoc w organizacji wydarzeń, począwszy od ich pierwszego etapu.
   
  Pałac Domaniowski oferuje 101 miejsc noclegowych w 41 klimatyzowanych pokojach oraz apartamentach. Pokoje są wyposażone w telewizory LCD oraz stałe łącze internetowe. Ponadto obiekt dysponuje zapleczem konferencyjno-szkoleniowym składającym się z 5 sal konferencyjnych: trzech dużych o maksymalnej powierzchni 164 mkw., oraz dwóch mniejszych, tzw. pokoi biznesowych. Znajdująca się na terenie obiektu Restauracja Domaniowska serwuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. W obiekcie działa również Strefa Beauty - salon urody, w którym stosowane są kosmetyki francuskiej marki Dr Renaud. Pałac jest również obiektem przyjaznym dla dzieci - z myślą o nich przygotowano pokój do zabawy oraz plac zabaw.
   
  Na terenie Pałacu Domaniowskiego działa wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego - Marina Domaniowska. Dla entuzjastów adrenaliny przygotowano flyboard - atrakcję, która jest nowością wśród sportów wodnych.