Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Goetz

Götza-Okocimskiego 6, 32-800
www.palacgoetz.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Zabytkowy obiekt z historią browaru w tle

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zabytkowy obiekt z historią browaru w tle - Pałac Goetz

  Po trwających blisko pięć lat pracach konserwatorskich prace przy pałacu w Brzesku mają się ku końcowi. Pięciogwiazdkowy hotel, który powstaje w jego wnętrzach, udostępni pierwsze 27 pokoi jeszcze w 2012 r. Uroczyste otwarcie całego obiektu ma nastąpić wiosną 2013 r.
   

   

    

   

   

   


  Jak informują właściciele obiektu - potomkowie rodziny Goetzów - w remont budynku włożyli już 80 milionów złotych. Prowadzone działania konserwatorskie są wspomagane funduszami ze środków unijnych.

  Łączący style neobarokowy i neorokokowy XIX-wieczny pałac o powierzchni 5,6 tys. mkw. będzie obiektem ogólnodostępnym - pojawi się w nim specjalnie przygotowana prezentacja multimedialna opowiadająca o historii założycieli okocimskiego browaru - rodzinie Goetzów. Jedną z atrakcji obiektu będzie piwne spa oraz przypałacowy park angielski o powierzchni 14 ha, w którym znajduje się wiele unikatowych dla naszej szerokości geograficznej obiektów dendrologicznych - do dnia dzisiejszego rośną tam 43 gatunki drzew oraz 12 gatunków krzewów.

  źródło: www.palacgoetz.pl