Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail .

Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Raczyńskich 6, 87-720 Ciechocinek
www.lazienkiresort.com

Kontakt do obiektu

Sandra Rutkowska Specjalista ds. marketingu i sprzedaży 54 23...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 720 os.
bankiet 500 os.
nocleg 205 os.
Widok

Konferencje w zabytkowym pałacu w centrum Ciechocinka

Data aktualności: 25-02-2014

 • Konferencje w zabytkowym pałacu w centrum Ciechocinka - Pałac Łazienki II w Ciechocinku

  Łazienki II Resort Medical & SPA znajduje się w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia. To zespół obiektów – odrestaurowany Pałac Targon i przyległy pensjonat. Nowy operator skoncentrował się na podniesieniu standardu obiektu poprzez prace modernizacyjne, zatrudnienie doświadczonych specjalistów branży hotelarskiej oraz nowoczesne szkolenia personelu. Oprócz nowoczesnego zaplecza konferencyjnego Łazienki oferują szeroką gamę zabiegów opartych na lokalnych produktach leczniczych.

  Konferencje w Ciechocinku


  Ciechocinek znany jest od lat jako miejscowość uzdrowiskowa. Jest również doskonałą lokalizacją na konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne. Łazienki II Resort Medical & SPA, umiejscowiony w centrum miasta, posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne. Składają się na nie cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne mieszczące od 40 do 720 osób w ustawieniu teatralnym. Sale są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, ekrany, flipcharty, nagłośnienie i podesty sceniczne.
  Obiekt przygotował promocję, z której można skorzystać do 31 marca - "Zimowy Pakiet Konferencyjny" dla grup powyżej 10 osob.


  Zaplecze noclegowe i atrakcje dla uczestników konferencji i szkoleń


  Łazienki II Resort Medical & SPA posiada 200 miejsc noclegowych w 101 przestronnych pokojach o zróżnicowanym standardzie i dostosowanych cenach. Są to pokoje o wystroju pałacowym (Palace), słoneczne pokoje z efektownymi skosami (Attic) i apartamenty dla 2-4 osób na parterze.
  Od momentu powstania w 1910 r. w Łazienkach mieścił się duży zakład przyrodoleczniczy, oferujący wiele zabiegów kuracyjnych. Obecnie Medical & SPA Resort proponuje szeroką gamę zabiegów opartych na lokalnych produktach leczniczych. Do dyspozycji gości jest również klub fitness, saunę i jacuzzi. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą wybrać się do ciechocińskich tężni, których mikroklimat świetnie wpływa na drogi oddechowe. Oferowane są również wycieczki i inne atrakcje dostosowane do potrzeb gości.
  Więcej informacji o ofercie konferencyjnej można uzyskać pod numerem tel. 54 231 10 11 i e-mailem: marketing@lazienkiresort.com.