Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Obory - Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa

Literatów 2, 05-520 Obory
www.obory.waw.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 90 os.
bankiet 50 os.
nocleg 56 os.
Widok

Konferencje w Pałacu Obory

Data aktualności: 28-06-2013

 • Konferencje w Pałacu Obory - Pałac Obory - Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa

  Zabytkowy dwór magnacki położony w malowniczej okolicy, na skraju rezerwatu przyrody, to nie tylko legendarne miejsce spotkań polskich literatów. To również świetne miejsce na zorganizowanie konferencji.

   

   

   

   

   

   

   

  W Pałacu Obory mieści się od lat Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa. Od 50 lat jest słynnym miejscem spotkań, odpoczynku i twórczej pracy ludzi pióra w Polsce. Po II wojnie światowej bywali tu i nadal bywają najwybitniejsi polscy pisarze i poeci.

   

  Pałac Obory to XVII-wieczna magnacka rezydencja oddalona 20 km od centrum Warszawy, położona na granicy Konstancina-Jeziorny, na skraju rezerwatu przyrody. Rozległy, stary park z unikatowym drzewostanem i okalające pałac stawy zamieszkane przez wodne ptactwo tworzą urzekającą atmosferę, pozwalającą oderwać się na chwilę od zgiełku miejskiego życia. Stwarzają również niepowtarzalną scenerię spotkań, także tych biznesowych. Pałac Obory oferuje salę konferencyjną na maksymalnie 90 osób, dysponuje również 56 miejscami noclegowymi i salą bankietową. W sezonie letnim można tu także zorganizować spotkanie lub imprezę w plenerze.