Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Pass

Pass 1, 05-870 Błonie
palacpass.pl

Kontakt do obiektu

Dorota Rychlik 78589...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 60 os.
bankiet 50 os.
nocleg 60 os.
Widok

Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 07-04-2014

 • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass

  Pałac Pass – odrestaurowany kilka lat temu obiekt z 1830 roku zaprasza do organizowania konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych pod Warszawą. Zaplecze konferencyjne, komfortowe wnętrza i malownicza okolica to tylko kilka z atutów tego miejsca.


  Pałac Pass w Błoniu został wybudowany w 1830 roku, a w 2011 roku przeszedł gruntowną renowację. Neoklasycystyczne wnętrza zyskały współczesne i nowoczesne technologicznie rozwiązania dla większego komfortu gości. Pałac jest malowniczo położony w widłach rzek Utraty i Rokitnicy, i otoczony rozległym angielskim parkiem. Obiekt jest przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych i biznesowych, a także różnych imprez okolicznościowych, takich jak np. wesela, koktajle i eventy firmowe – również plenerowe.


  Doskonałe miejsce na konferencje pod Warszawą


  Pałac Pass posiada centrum konferencyjno-szkoleniowe składające się z czterech sal konferencyjnych. Sala Balowa mieści 60 osób w układzie kinowym, posiada DVD i wi-fi. W Sali Klubowej może zmieścić się do 80 osób w układzie kinowym. Wyposażona jest ona w w pełnowymiarowy ekran prezentacyjny, rzutnik, dvd, profesjonalny zestaw audio-video wraz z nagłośnieniem i wi-fi. Sala Konferencyjna i Jagodowa mogą zgromadzić odpowiednio 50 i 30 osób w układzie kinowym.
  Uczestnicy konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych mogą korzystać z obsługi pałacowej kuchni, która serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej w nowoczesnym ujęciu.


  Zakwaterowanie i atrakcje dla uczestników konferencji


  Obiekt dysponuje zapleczem noclegowym składającym się z 60 miejsc w 7 apartamentach w Pałacu oraz 18 pokojów w Domu Gościnnym. Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze pałacu. Każdy z nich składa się z salonu, sypialni oraz łazienki z dużą, wygodną wanną. Dom Gościnny znajduje się w sąsiedztwie pałacu, odległość 15 m. Posiada 45 miejsc noclegowych w 18 pokojach. Goście mają zapewnione śniadanie w Sali Jagodowej pałacu i darmowy parking.
  Pałac posiada salę kinową ze sceną, która umożliwia organizację koncertów akustycznych i pokazów. Otoczenie obiektu to 17 hektarowy park angielski, który jest idealnym miejscem na spacery i jogging. Goście mogą korzystać również z części rekreacyjnej pałacu z siłownią, sauną, jacuzzi i bilardem.
  W Sali Balowej organizowane się koncerty fortepianowe, a goście mogą brać udział w wycieczkach do pobliskiej Żelazowej Woli i Dworu Chopina.

  Galeria

  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass
  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass
  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass
  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass