Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Prymasowski - Hotel Bellotto

Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
http://www.hotelbellotto.pl/

Kontakt do obiektu

Emilia Sadowska Kierownik Biura Sprzedaży i Promocji +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 180 os.
nocleg 40 os.
Widok

Pałac Prymasowski w Warszawie na konferencje, hotel Bellotto na nocleg

Data aktualności: 07-01-2016

 • Pałac Prymasowski w Warszawie na konferencje, hotel Bellotto na nocleg - Pałac Prymasowski - Hotel Bellotto

  Przy warszawskim Pałacu Prymasowskim, znanym z organizacji konferencji i eventów, powstanie nowy hotel. W budynku dostępnych będzie 20 pięciogwiazdkowych apartamentów.

   

  W centrum miasta, niedaleko Starego Miasta, w budynku XVI-wiecznego Pałacu Prymasowskiego, którego właścicielem jest warszawska spółka akcyjna ZPR, powstanie hotel Bellotto. Obiekt zaoferuje m.in. 20 apartamentów i bardzo wysoki standard – aż pięć gwiazdek. Otwarcie hotelu Bellotto planowane jest na początek 2016 r.

   

  Będzie to uzupełnienie oferty obiektu. Obecnie w Pałacu Prymasowskim w Warszawie znajduje się 10 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 43 do 200 osób. Pomieszczenia przystosowane są i urządzone na różne okazje – wystawne bankiety, nowoczesne konferencje i szkolenia w kameralnym gronie. Przy Pałacu do dyspozycji gości jest parking dla 80 aut. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja Focaccia Ristorante oraz kuchnia pałacowa.. W obu miejscach gotuje szef kuchni Łukasz Toczek.

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne