Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Prymasowski - Hotel Bellotto

Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
http://www.hotelbellotto.pl/

Kontakt do obiektu

Emilia Sadowska Kierownik Biura Sprzedaży i Promocji +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 180 os.
nocleg 40 os.
Widok

Michał Całka dyrektorem hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim

Data aktualności: 13-01-2016

 • Michał Całka dyrektorem hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim - Pałac Prymasowski - Hotel Bellotto

  W hotelu Bellotto, który powstaje w Pałacu Prymasowskiego w Warszawie, oferującym sale konferencyjne, dyrektorem generalnym został Michał Całka – były dyrektor hotelu Hilton Garden Inn przy krakowskim lotnisku.


  Michał Całka w Hilton Garden Inn Krakow Airport obejmował to samo stanowisko, które obecnie obejmuje w warszawskim hotelu Bellotto. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, a swoje doświadczenie w branży hotelarskiej zdobywał pracując m.in. dla Holiday Inn Express Warsaw Airport Hotel, sieci ibis, Mercure oraz Marriott.

   

  Pięciogwiazdkowiec Bellotto mieści się w jednym z zabytków miasta, budynku Pałacu Prymasowskiego, pochodzącego z XVI wieku. Zaoferuje już wkrótce 20 luksusowych apartamentów. Będzie uzupełnieniem bankietowej i konferencyjnej oferty Pałacu – to 8 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 43 do 200 osób. Sale urządzone są w różny sposób, tak by zaspokoić potrzeby zarówno wystawnego bankietu, jak i nowoczesnej konferencji. Przy Pałacu znajduje się parking dla 80 aut. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja Focaccia Ristorante oraz kuchnia pałacowa.

   

  Otwarcie hotelu Bellotto planowane jest na pierwszy kwartał 2016 r.

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne