Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Prymasowski - Hotel Bellotto

Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
http://www.hotelbellotto.pl/

Kontakt do obiektu

Emilia Sadowska Kierownik Biura Sprzedaży i Promocji +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 180 os.
nocleg 40 os.
Widok

Pięciogwiazdkowy hotel Bellotto przy Pałacu Prymasowskim otwarty!

Data aktualności: 18-06-2016

 • Pięciogwiazdkowy hotel Bellotto przy Pałacu Prymasowskim otwarty! - Pałac Prymasowski - Hotel Bellotto

  Hotel Bellotto, który jest noclegowym uzupełnieniem konferencyjnej oferty Pałacu Prymasowskiego w Warszawie jest już otwarty. Obiekt przyjął pierwszych gości 15 kwietnia br.

   

  W murach XVI-wiecznego Pałacu Prymasowskiego w Warszawie otworzył się hotel, który jest noclegowym uzupełnieniem konferencjno-bankietowej oferty Pałacu. Hotel Bellotto znajduje się przy ul. Senatorskiej w samym centrum miasta. Oferuje 20 pokoi i apartamentów w standardzie pięciu gwiazdek. Wnętrza Pałacu były przygotowywane na potrzeby hotelu przez dwa lata. Projekt hotelowych wnętrz jest autorstwa architekt Anety Błassej. Wystrój hotelu Bellotto to elegancja na najwyższym poziomie. Ściany zdobią oryginalne, realistyczne akwarele autorstwa Michała Suffczyńskiego.

   

  Pałacu Prymasowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. To budynek zbytkowy, który swoją historią sięga XVI wieku. Oferuje 10 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 43 do 200 osób. Przy Pałacu do dyspozycji gości jest parking dla 80 aut. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja Focaccia Ristorante oraz kuchnia pałacowa. W obu miejscach gotuje szef kuchni Łukasz Toczek. Właścicielem budynku są Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA, właściciel m.in.: "Super Expressu", "Muratora", "Podróży", Radia Eska, Wawa i Radia Vox FM.

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne