Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Sulisław

Sulisław 24, 49-200 Sulisław
www.sulislaw.pl

Kontakt do obiektu

Magdalena Jakubiak 22322...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 360 os.
bankiet 170 os.
nocleg 200 os.
Widok

Pałac Sulisław ma już pięć gwiazdek

Data aktualności: 21-03-2014

 • Pałac Sulisław ma już pięć gwiazdek - Pałac Sulisław
  Znajdujący się w miejscowości Grodków nieopodal Opola obiekt jest pierwszym hotelem konferencyjnym w województwie opolskim o najwyższej możliwej kategoryzacji.
   
  Siedemnastowieczny Pałac Sulisław zapewnia idealne warunki do organizacji zarówno konferencji, kameralnych spotkań biznesowych, jak też różnorodnych imprez integracyjnych.
   
  Konferencje w pałacu na Opolszczyźnie
   
  Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań cztery sale konferencyjne: Kominkową, Balową, Myśliwską i Biznes. Dwie pierwsze są w stanie pomieścić do 60 osób w ustawieniu szkolnym, a dwie pozostałe - odpowiednio 15 i 10 w podkowie. Pomieszczenia są wyposażone w dostęp do internetu, flipchart oraz ekran LCD. 
   
  Po godzinach pracy uczestnicy spotkań mogą zrelaksować się w basenie, saunie, łaźni rzymskiej oraz podczas sesji jogi i medytacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Pałac Sulisław Hotel & SPA to pierwsze w Polsce SPA, które w swojej ofercie posiada pełną gamę zabiegów ajurwedyjskich. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 15 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni indyjskiej. W przypałacowym parku z powodzeniem można zorganizować różnorodne firmowe imprezy. Na świeżym powietrzu dostępny jest sprzęt do grillowania. Goście obiektu mają również możliwość skorzystania z hotelowej  biblioteki oraz wypożyczenia rowerów.