Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Sartowicach

Brak informacji, 00-000 Sartowice

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Producent maszyn rolniczych planuje hotel

Data aktualności: 22-11-2012

 • Producent maszyn rolniczych planuje hotel - Pałac w Sartowicach

  Grupa kapitałowa Unia, która jest właścicielem Pałacu Hanza w Rulewie, zapowiada swoją kolejną inwestycję w województwie kujawsko-pomorskim. W XVIII-wiecznym pałacu w Sartowicach inwestor planuje budowę ekskluzywnego hotelu z salami konferencyjnymi.

   

   

   

   

   

   


  Wzniesiony w 1792 roku Pałac w Sartowicach w kolejnych stuleciach był wielokrotnie przebudowywany. Po II wojnie światowej w obiekcie przez dwa lata funkcjonował dom wypoczynkowy dla funkcjonariuszy SB. Następnie przez ponad 50 lat pałac był siedzibą Zakładu Rolnego. W 2003 roku zespół pałacowo-parkowy kupiła firma CMT z Bydgoszczy, która zamierzała w nim stworzyć centrum hotelowo-wypoczynkowe. Grupa Kapitałowa Unia - największy polski producent maszyn rolniczych - jest kolejnym właścicielem pałacu.

  Obecnie inwestor, jest na etapie projektowania obiektu. Wiadomo jednak, że w zabytkowym pałacu znajdzie się około 100 pokoi dla gości, a także sale konferencyjne i restauracja. W hotelowym spa pojawią się basen oraz gabinety zabiegowe oferujące usługi z zakresu odnowy biologicznej i kosmetologii.

  Prawdopodobnie obiekt zostanie oddany do użytku w 2014 r. Inwestor planuje ścisłą współpracę pomiędzy hotelami w Rulewie i Sartowicach w kwestii organizowania takich wydarzeń jak konferencje, spotkania biznesowe czy szkolenia.

   


  źródło: www.uniagroup.com