Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Katowice

Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice
http://www.hotelediament.pl/park-hotel-diament-katowice/

Kontakt do obiektu

Małgorzata Partyka Specjalista ds. Marketingu 032 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 120 os.
nocleg 366 os.
Widok

Nowe oblicze hotelu konferencyjnego Park Hotel Diament w Katowicach

Data aktualności: 23-03-2015

 • Nowe oblicze hotelu konferencyjnego Park Hotel Diament w Katowicach - Park Hotel Diament Katowice

  Czterogwiazdkowy Park Hotel Diament Katowice wiosną tego roku przejdzie metamorfozę. Zmieni się wygląd i wyposażenie pokoi, elewacja budynku oraz jego otoczenie. To największy obiekt sieci Hotele Diament i jednocześnie ważny hotel na mapie śląskich hoteli konferencyjnych.


  Prace modernizacyjne ruszyły w połowie marca br. Odświeżony zostanie wygląd pokoi, a ich wyposażenie zostanie wymienione na nowocześniejsze. Plan zmian obejmuje również odnowienie elewacji budynku, na której pojawi się diament – symbol sieci – oraz  zagospodarowanie terenu wokół obiektu – powstanie tam m.in. mała architektura. Zakończenie prac remontowych zaplanowane jest na początek kwietnia br.

   

  Sale konferencyjne w na Śląsku


  Park Hotel Diament Katowice dysponuje 389 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 8 sal mogących pomieścić 350 osób. Ponadto, organizatorom konferencji i spotkań przydać się może Business Room z profesjonalnym zapleczem biurowym. Obiekt ten jest jednym z najważniejszych hoteli biznesowych w regionie. W hotelu znajduje się 186 pokoi, duży parking, bankomat, fitness room, Golf Pub z najnowocześniejszym symulatorem golfa oraz restauracja z widokiem na panoramę miasta.