Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Zabrze

3go Maja 122a, 41-800 Zabrze
http://www.hotelediament.pl/pl/park-hotel-diament-zabrze.html

Kontakt do obiektu

Małgorzata Partyka Specjalista ds. Marketingu 032 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 350 os.
bankiet 80 os.
nocleg 114 os.
Widok

Nowa sala konferencyjna na 500 osób

Data aktualności: 23-05-2013

 • Nowa sala konferencyjna na 500 osób - Park Hotel Diament Zabrze
  W połowie maja 2013 r. hotel konferencyjny w Zabrzu zyskał jedną z największych w regionie salę bankietowo-konferencyjną. Nowoczesne i przestronne wnętrza, połączone z letnim tarasem, umożliwiają organizację wszelkiego rodzaju przyjęć, konferencji i spotkań okolicznościowych dla nawet 500 osób.
   
   
    
   
   
   
  Sala powstała w ramach kolejnej inwestycji spółki Hotele Diament S.A., zakładającej budowę nowoczesnego kompleksu hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego w Zabrzu. Pomieszczenie o powierzchni 400 mkw. wraz z letnim tarasem na przestrzeni 350 mkw. jest jedną z największych sal bankietowych w regionie. Jej wnętrza zaaranżowano w eleganckich, jasnych kolorach. Wystrój sali podkreśla kilkanaście niezależnych systemów oświetleniowych, w tym efektowny sufit światłowodowy. Do dyspozycji gości jest przestronny parkiet dostosowany do potrzeb koncertów i występów artystycznych. Dużym atutem jest funkcjonalność wnętrza i możliwość dowolnej aranżacji – od kameralnych spotkań firmowych do przyjęć dla nawet 500 osób. Nowoczesny system konferencyjny pozwala na przystosowanie sali do celów szkoleniowych, targowych i prezentacyjnych.
   
  - Dzięki unikatowej aranżacji, klimatycznej grze świateł oraz wyjątkowemu menu gwarantujemy klientom niezapomniane imprezy na najwyższym poziomie. Letni taras otaczający salę umożliwia organizację imprez na świeżym powietrzu, w tym garden party, imprez grillowych czy biesiad. Planujemy organizować na nim cykliczne imprezy z muzyką na żywo. To z pewnością jedyna taka sala w regionie - mówi Agata Dołhun, specjalista ds. marketingu Hotele Diamet S.A.
   
  Nowa sala bankietowa powstała w ramach budowanego przez Hotele Diament S.A. kompleksu hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego w Zabrzu. To największa z inwestycji prowadzonych obecnie przez spółkę. Nowoczesny kompleks obejmować będzie funkcjonujący już Hotel Diament Zabrze o standardzie trzech gwiazdek, nowopowstały obiekt o standardzie czterech gwiazdek, Świat 4 Restauracji wraz z letnim tarasem, bar, powierzchnie konferencyjne oraz strzeżony parking. Do dyspozycji gości będzie łącznie 121 pokoi, zróżnicowanych pod względem wielkości i standardu.
   
  W ramach dotychczasowych prac związanych z inwestycją rozbudowano powierzchnię gastronomiczną trzygwiazdkowego Hotelu Diament Zabrze. Obecnie obiekt dysponuje trzema salami restauracyjnymi różnej wielkości, barem oraz kompleksowo wyposażonym zapleczem cateringowym. Otwarcie nowopowstałego Park Hotelu Diament, o standardzie czterech gwiazdek, planowane jest w 2014 roku. Będzie to najatrakcyjniejszy obiekt biznesowy w regionie i jedyny hotel czterogwiazdkowy w Zabrzu. Oferować będzie 66 pokoi, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty, restauracje oraz sale konferencyjne.